Rozwiązanie konkursu "Włoskie sekrety"

 Nie ma co zwlekać z podaniem wyników konkursu, ogłoszonego w poniedziałek. Przyznam szczerze, że trochę "żałuję", iż ten konkurs powstał właśnie w tym miejscu. Dlatego, że książki są dwie, a nagroda należy się wszystkim. Ujęłyście nas odpowiedziami. Dziękuję Wam za udział. Ja ze swojej strony obiecuję za jakiś czas kolejny konkurs, w którym do wygrania będą audiobooki. Ja sam jakoś nie potrafię się do nich przekonać.  Poniżej zamieszczam informację od autorki "Włoskich sekretów". Przypominam, że osoby które zostały wybrane przez Autorkę są zobowiązane do przesłania danych do wysyłki na mój adres e-malowy (w zakładce) do zakończenia weekendu. W razie niedostarczenia danych autorka dokona powtórnie wyboru pośród pozostałych osób. Przypominam że książki powędrują bezpośrednio od Autorki z piękną dedykacją. Serdecznie gratuluje i życzę wspaniałych wrażeń przy lekturze.

 Wiadomość pod Małgorzaty Yildirim
  Ze swej strony pragnę podziękować Piotrowi za zorganizowanie konkursu, Wydawnictwu Prószyński i S-ka za ufundowanie książek, a także osobom, które w konkursie wzięły udział. Wybór nie był łatwy, bo wszystkie odpowiedzi były przemyślane i każda wypowiedź ujęła mnie czymś innym.
“Włoskie sekrety” powędrują do; SHE oraz meggi24 Urszula (megii24) http://megii24.blogspot.com/ )

7 komentarzy:

 1. Ślicznie dziękuję i kłaniam się nisko.
  Jestem szczerze zaskoczona, bo jak do tej pory nie miałam szczególnego szczęścia w konkursach, zarówno losowych, jak i zadaniowych.
  A nagroda... Zapowiada się naprawdę bardzo smakowicie!
  Jeszcze raz pięknie dziękuję!

  Pozdrawiam,
  Urszula (megii24)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zaszczycona i totalnie zakłopotana, bo wszyscy uczestnicy oddali w odpowiedziach część siebie, przypominając mi wiele wspaniałych tytułów i poruszając mocno. Gratuluje więc wszystkim, bo fakt, że mogliśmy wymienić choć jeden ważny tytuł czyni nas zwyciezcami!
  A szanownemu Jury dziękuje za wyrożnienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zabawę :-)
  A zwyciężczyniom serdecznie gratuluję :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję jeszcze raz i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie! Książki zostały wysłane! Miłej lektury!Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Barbara Rybałtowska - " Szkoła pod baobabem"

  Drugi tom sagi prowadzi nas do gorącej Afryki. Ponad dwa lata mieszka w Ugandzie, w obozie Kodża. Tom opowiedziany z punktu widzenia ki...