sobota, 3 grudnia 2011

Rozwiązanie konkursu "Włoskie sekrety"

 Nie ma co zwlekać z podaniem wyników konkursu, ogłoszonego w poniedziałek. Przyznam szczerze, że trochę "żałuję", iż ten konkurs powstał właśnie w tym miejscu. Dlatego, że książki są dwie, a nagroda należy się wszystkim. Ujęłyście nas odpowiedziami. Dziękuję Wam za udział. Ja ze swojej strony obiecuję za jakiś czas kolejny konkurs, w którym do wygrania będą audiobooki. Ja sam jakoś nie potrafię się do nich przekonać.  Poniżej zamieszczam informację od autorki "Włoskich sekretów". Przypominam, że osoby które zostały wybrane przez Autorkę są zobowiązane do przesłania danych do wysyłki na mój adres e-malowy (w zakładce) do zakończenia weekendu. W razie niedostarczenia danych autorka dokona powtórnie wyboru pośród pozostałych osób. Przypominam że książki powędrują bezpośrednio od Autorki z piękną dedykacją. Serdecznie gratuluje i życzę wspaniałych wrażeń przy lekturze.

 Wiadomość pod Małgorzaty Yildirim
  Ze swej strony pragnę podziękować Piotrowi za zorganizowanie konkursu, Wydawnictwu Prószyński i S-ka za ufundowanie książek, a także osobom, które w konkursie wzięły udział. Wybór nie był łatwy, bo wszystkie odpowiedzi były przemyślane i każda wypowiedź ujęła mnie czymś innym.
“Włoskie sekrety” powędrują do; SHE oraz meggi24 Urszula (megii24) http://megii24.blogspot.com/ )
Prześlij komentarz

B. A. Paris - "Na skraju załamania"

  Czekałem na tę książkę z niecierpliwością, gdyż autorka zachwyciła mnie w "Za zamkniętymi drzwiami".  Tym razem poznajemy Cas...