Konkurs z pięcioma nagrodami nowej powieści Olgi Rudnickiej!!!

Drodzy blogiowicze.

 Korzystając z uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i Spółka pragnę zaproponować konkurs. Nagrodą jest pięć egzemplarzy kryminału "Fartowny pech" autorstwa Olgi Rudnickiej. Książki trafią do tych, którzy odpowiedzą na proste pytanie dotyczące właśnie pecha.

 Kiedy w życiu spotkał mnie największy pech i jak wpłynął na dalsze moje losy?

 Odpowiedzi proszę umieszczać w komentarzach z podaniem swojego adresu mailowego. Nie wymagam umieszczania linku do konkursu itd. 

 Wyboru wśród nadesłanych odpowiedzi dokonam osobiście, a być może z Autorką, z którą znamy się osobiście. Na odpowiedzi macie czas do najbliższej soboty (14 czerwca). Wyniki poznacie tego samego dnia, a raczej wieczora około godziny 20ej. Zostaną one podane na moim blogu, a zwycięzcy mają za zadanie przesłanie mi do kolejnego poniedziałku drogą e-mailową adresu domowego. Adres domowy posłuży do jednorazowej wysyłki nagród, nie będzie przetwarzany, ani używany w żaden sposób niezgodny z prawem.  Wysyłki nagród dokona Wydawca. Jestem w trakcie czytania książki i zdradzę, że warto powalczyć. Jednocześnie z dumą informują, że jedna z książek Olgi Rudnickiej "Natalii5" jest w trakcie zbierania obsady do filmowej adaptacji.Życzę powodzenia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Wojciech Chmielarz - "Żmijowisko"

Ta książka rzucała mi się w oczy w księgarniach, na forach internetowych czy też portalach społecznościowych. Większość opinii, które ...