Opowieści z ulicy Broca i inne sprawy

   Zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka i nie mogę napisać o czymś co sam dzisiaj sobie nabyłem. Otóż jako dodatek do tygodnia "Wprost"  można nabyć audiobooka "Opowieści z ulicy Broca". Na płycie jest czytanych pięć bajek przez znanych autorów: Magdalenę Cielecką, Macieja Stuhra, Maję Ostaszewską, Andrzeja Chyrę oraz Stanisławę Celińską. To doskonały prezent dla milusińskich. 

   Dzisiaj w zakładce współpraca umieściłem loga wydawnictw z którymi udało mi się nawiązać współprace od czasów początku istnienia bloga. Ta lista co tydzień ulega wydłużeniu, ale niestety nie mam czasu na częste aktualizacje. Jest mi niezmiernie miło że często wydawnictwo, lub pisarze sami piszą do mnie maile proponując współpracę. Staram się nikomu nie odmawiać, ale są wyjątki. Cieszę się że ktoś docenia to co robię, że ten blog istnieje, że ktoś tutaj przychodzi i czyta to co piszę.

  W czwartek kawę wypijemy z Hanną Cygler, autorką między innymi "Trybu warunkowego", "Deklinacji męskiej" oraz innych ciekawych książek. Jak zwykle porozmawiamy o tym co ważne dla autorki, o jej książkach i planach dotyczących kolejnych publikacji. Zapraszam już dzisiaj.

10 komentarzy:

 1. Dzięki za cynk o dodatku:). I czekam oczywiście na wywiad. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Opowieści z ulicy Broca" są świetne! Nie wiedziałam, że można ich tez posłuchać, znam je z wersji książkowej (swoją droga nabytej gdzieś na wyprzedaży za parę złotych).
  Miłego słuchania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję podjęcia współpracy z tyloma wydawnictwami i życzę następnych sukcesów :) Złapałam się dziś na tym, że jeszcze nie wstawiłam twojego bloga do linków, a jestem tu często kilka razy dziennie - moje niedopatrzenie. Już dodałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. OOo nawet nie wiedziałam, że taki dodatek jest we "Wproście":) Jutro przed pracą i studiami pobiegnę do kiosku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za info :)

  Ale się "młodzieżowo wyraziłam" ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodatek może i dobry, ale "Wprost" już niekoniecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. obecnie słucham Księcia Mgły, jak mi się spodoba podejdę do kiosku po wprost :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mimo iż pewno jestem "za stara" na bajki, to poszukam gazety, bo bajki i baśnie uwielbiam;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również za stary na bajki, ale czasami coś sobie obejrzę. Musimy się odmładzać :-), wracać do krainy magi gdzie jesteśmy szczęsliwi

  OdpowiedzUsuń
 10. Bibliofilka, no właśnie- po co mi ten "Wprost". Może rozejrze się za opiowieściami w formie papierowej.

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...