poniedziałek, 30 maja 2011

Opowieści z ulicy Broca i inne sprawy

   Zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka i nie mogę napisać o czymś co sam dzisiaj sobie nabyłem. Otóż jako dodatek do tygodnia "Wprost"  można nabyć audiobooka "Opowieści z ulicy Broca". Na płycie jest czytanych pięć bajek przez znanych autorów: Magdalenę Cielecką, Macieja Stuhra, Maję Ostaszewską, Andrzeja Chyrę oraz Stanisławę Celińską. To doskonały prezent dla milusińskich. 

   Dzisiaj w zakładce współpraca umieściłem loga wydawnictw z którymi udało mi się nawiązać współprace od czasów początku istnienia bloga. Ta lista co tydzień ulega wydłużeniu, ale niestety nie mam czasu na częste aktualizacje. Jest mi niezmiernie miło że często wydawnictwo, lub pisarze sami piszą do mnie maile proponując współpracę. Staram się nikomu nie odmawiać, ale są wyjątki. Cieszę się że ktoś docenia to co robię, że ten blog istnieje, że ktoś tutaj przychodzi i czyta to co piszę.

  W czwartek kawę wypijemy z Hanną Cygler, autorką między innymi "Trybu warunkowego", "Deklinacji męskiej" oraz innych ciekawych książek. Jak zwykle porozmawiamy o tym co ważne dla autorki, o jej książkach i planach dotyczących kolejnych publikacji. Zapraszam już dzisiaj.
Prześlij komentarz

Francis Scott Fitzgerald - "Wielki Gatsby"

Jedne książki zwyczajnie się czyta, inne książki się przeżywa. "Wielki Gatsby" należy do tej drugiej grupy. Arcydzieła literat...