Wyniki pierwszego konkursu

  Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj przedstawiam wyniku konkursu który ogłosiłem w ubiegły piątek. Osobę która wygrała książkę " Życie Prywatne Elit Artystycznych Drugiej Rzeczypospolitej" wybrała osobiście pisarka Jolanta Kwiatkowska znana z takich książek jak "Kod emocji", " Rozsypane wspomnienia", "Jesienny koktajl", "Tak dobrze, że aż źle". Osobą która wygrywa jest Anek7. Serdecznie gratulujemy i proszę o wysłania na mojego maila danych kontaktowych do wysłania książki. 

  Jednocześnie informuję o nowym konkursie, który organizuje młody i bardzo zdolny pisarz który niedawno debiutował zbiorem opowiadań "Przedśmiertny neuroleptyk". Kamil Czepiel zaprosił Agnieszkę Lingas -   Łoniewską - znaną i cenioną pisarkę z Wrocławia do komisji która wybierze zwycięzców.  Konkurs CZTERY WYMIARY jest wyjątkowo interesujący, warto się z nim zapoznać i wziąć udział. Konkurs jest wieloetapowy, będzie trwał parę tygodni, a pula nagród z pewnością ulegnie powiększeniu. Ja dzisiaj podjąłem decyzję że egzemplarz książki Grzegorza Miecugowa który otrzymałem pomyłkowo od Wydawnictwa Bellona zostanie dodany do puli nagród. Może warto się sprawdzić? Kamil Czepiel stworzył wyjątkowo kreatywny konkurs. Zapraszam w imieniu organizatora. Wkrótce pojawi się oficjalny baner do konkursu. Ale już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z nim na specjalnie  stronie  stworzonej do potrzeb konkursu.

  


12 komentarzy:

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Remigiusz Mróz - "Zaginięcie"

 Z książkami Remigiusza Mroza mam problem. Jedna jest w moich oczach wybitna, a kolejna słaba. Według mnie "Zaginięcie" jest cz...