Mail od wydawnictwa rw2010

 Postanowiłem opublikować maila, którego dzisiaj otrzymałem. Może ktoś skorzysta z tej promocji?
 
 
Szanowni Blogerzy, którzy czytacie książki w ilościach przekraczających po stokroć polską normę krajową!

W imieniu serwisu self-publishing www.rw2010.pl chciałbym zaprosić Was do współpracy.

Miesiąc temu ogłosiliśmy konkurs na najlepszego e-booka opublikowanego u nas, w którym nagrodą dla Autora będzie e-czytnik. Ale warunkiem jest uzyskanie minimum dwudziestu pozytywnych komentarzy - a to nie jest sprawa łatwa, nie ze względu na kiepskie utwory (bo kiepskie nie są!), lecz ze względu na niewielką, jak na razie, ilość użytkowników.

Dlatego chciałbym zaprosić Was do współpracy, do czytania i pisania komentarzy w serwisie i recenzji na Waszych blogach (jeśli będziecie mieli na to ochotę).

Każdy, kto wyśle mail na adres marketing@rw2010.pl podając w temacie wiadomości słowo "recenzent" a w treści - swój nick, pod którym się u nas zarejestruje, otrzyma w ramach "pakietu startowego" pięćdziesiąt wirtualnych złotych na dowolne zakupy. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie napisać komentarz lub recenzję, ale skorzystanie z pakietu startowego nikogo z Was do niczego nie zobowiązuje.

Wiem, że być może nie będziecie zainteresowani, aby pomóc komuś "obcemu" wygrać e-czytnik, ale jest też dobra wiadomość - wspólnie z Autorami szykujemy dla naszych "komentatorów" bardzo podobny konkurs z dokładnie taką samą nagrodą. Szczegóły - niebawem.

Serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Rewolucja wydawnicza!

8 komentarzy:

 1. Też takowego maila otrzymałam, ale ofertą nie jestem zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 2. też dostałam ,ale muszę to przemyśleć, a Ty w to wchodzisz?

  OdpowiedzUsuń
 3. no ja też dostałam tego maila, ale muszę to obcykać. A Ty co o tym myślisz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Też dostałam takiego mejla. I chętnie bym poszła na to, ale po całym dniu pracy przy komputerze nie mogę sobie pozwolić na czytanie ebooków na ekranie. Chyba, ze Ty też tam jesteś i mogłabym się przyczynić do sukcesu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już z tego korzystam od jakiegoś czasu. Zresztą debiutowałem w tym wydawnictwie swoim ebookiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesująca propozycja, ale w to nie wchodzę, nie cierpię męczyć wzroku e-bookami:(

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Obawiam się, że odpuszczę to sobie. Co prawda również otrzymałam taką propozycję, jednak gdy dojdzie do tego moja uczelnia to czas na czytanie na komputerze będzie niezwykle ograniczony.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie lubię ebooków, więc nie będę się w to bawić. ja maila również otrzymałam, więc chyba większość recenzentów ma go na swojej skrzynce :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Joanna Opiat - Bojarska - "Ucieczka"

  Książkę zamierzałem przeczytać jakiś czas temu, kiedy zobaczyłem jej zapowiedź. Escape room to miejsca mi nieznane, ale powstaje ich co...