czwartek, 15 września 2011

Mail od wydawnictwa rw2010

 Postanowiłem opublikować maila, którego dzisiaj otrzymałem. Może ktoś skorzysta z tej promocji?
 
 
Szanowni Blogerzy, którzy czytacie książki w ilościach przekraczających po stokroć polską normę krajową!

W imieniu serwisu self-publishing www.rw2010.pl chciałbym zaprosić Was do współpracy.

Miesiąc temu ogłosiliśmy konkurs na najlepszego e-booka opublikowanego u nas, w którym nagrodą dla Autora będzie e-czytnik. Ale warunkiem jest uzyskanie minimum dwudziestu pozytywnych komentarzy - a to nie jest sprawa łatwa, nie ze względu na kiepskie utwory (bo kiepskie nie są!), lecz ze względu na niewielką, jak na razie, ilość użytkowników.

Dlatego chciałbym zaprosić Was do współpracy, do czytania i pisania komentarzy w serwisie i recenzji na Waszych blogach (jeśli będziecie mieli na to ochotę).

Każdy, kto wyśle mail na adres marketing@rw2010.pl podając w temacie wiadomości słowo "recenzent" a w treści - swój nick, pod którym się u nas zarejestruje, otrzyma w ramach "pakietu startowego" pięćdziesiąt wirtualnych złotych na dowolne zakupy. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie napisać komentarz lub recenzję, ale skorzystanie z pakietu startowego nikogo z Was do niczego nie zobowiązuje.

Wiem, że być może nie będziecie zainteresowani, aby pomóc komuś "obcemu" wygrać e-czytnik, ale jest też dobra wiadomość - wspólnie z Autorami szykujemy dla naszych "komentatorów" bardzo podobny konkurs z dokładnie taką samą nagrodą. Szczegóły - niebawem.

Serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Rewolucja wydawnicza!
Prześlij komentarz

Marta Grzebuła - "Dziedzictwo umarłych"

 Autorkę znam od lat i w dużej mierze jej twórczość. Na co dzień pracuje jako pielęgniarka. Niezwykle empatyczna, daje upust swoim emocjo...