niedziela, 4 września 2011

Moje "inne światy"

   Moje marzenie powoli wchodzi w czyn. Otrzymałem dzisiaj ostateczną korektę i jeszcze dzisiaj wyślę ją do wydawnictwa Virtualo. Otrzymałem propozycję od "konkurencji", ale z braku jasnych odpowiedzi które mnie interesowały wybrałem Virtualo. W czasie godziny mam otrzymać tylną okładkę i można wysyłać. Mam wiele obawy, w końcu to debiut i książka jakiś czas temu. Mój korektor dokładnie wszystko sprawdził, naniósł poprawki. Książka nosi tytuł "Trzy". Ukaże się w formie ebooka i będzie dostępna w większych księgarniach jak Empik, Gandalf, Amazon oraz na portalach typu nakanapie itd.

   Książka opowiada o trzech kobietach, które z pozoru nic nie łączy, a jednak jest inaczej. Jest tam trochę miłości (była pisana pod konkurs literacki dla kobiet), jest trochę sensacji, psychologii oraz również "uaktywniłem" jedną postać "z innego wymiaru" - tudzież dobrze znaną większości ludzi. Teraz, patrząc z perspektywy czasu nie napisał bym takiej książki, dlatego tak długo czekała na swój czas na dysku (około jednego roku). Bohaterowie jednak we mnie żyją, ja ich wydałem na świat i nie miałem sumienia uśmiercić. Dlatego powstała ta książka. Po części na konkurs, a po części aby sprawdzić się w tamtym czasie jako literat. Przez rok mój warsztat się zmienił. Piszę (mam nadzieję) dojrzalej.Jeżeli ktoś zechce poznać Ewelinę, Martę i Marię - kobiety z odmiennych światów oraz Andrzeja i Sławka to już zapraszam do lektury. Pozdrawiam.
Prześlij komentarz

Remigiusz Mróz - "Zaginięcie"

 Z książkami Remigiusza Mroza mam problem. Jedna jest w moich oczach wybitna, a kolejna słaba. Według mnie "Zaginięcie" jest cz...