Zaproszenie na Kulturokampf

  Dzisiaj wywiadu  z pisarzem nie będzie, za co serdecznie przepraszam. Ostatnio mam mniej czasu, ale obiecuję się poprawić i zaprosić do rozmów autorów znanych i lubianych. Nie dalej jak wczoraj otrzymałem telefon z Krakowa, z propozycją nie do odrzucenia, którą musiałem odrzucić. Chodzi o wzięcie udziału w cyklicznej imprezie, w czasie której miałem czytać fragment swojej książki, a następnie miała się wywiązać rozmowa dotycząca książki. Niestety, nie mogę się pojawić w Krakowie, ale myślę że innym razem pojawię się na Kulturokampf i wezmę w nim udział. Zaproszenie jest otwarte. Na moje miejsce zaproponowałem Kamila Czepiela, który aktualnie pracuje w Krakowie i jest mu zdecydowanie łatwiej pojawić 24 listopada na spotkaniu i porozmawiać z czytelnikami. W razie zainteresowania spotkaniem autorskim z Kamilem (wstępnie się zgodził) mogę podać adres, gdzie się to spotkanie odbędzie. W tej sprawie proszę pisać na e-maila.  Przypomnę, że Kamil jest autorem "Przedśmiertnego neuroleptyku". Jest młodym, zdolnym artystą, propagującym ochronę przyrody. Kamil prowadzi również autorskiego bloga, do którego odwiedzin serdecznie namawiam. To jest naprawdę nietuzinkowa postać.

2 komentarze:

  1. Ostatnio każdy ma trochę na głowie, więc nie masz za co przepraszać:)). Gratuluję propozycji, choć szkoda, że nie uda Ci się pojawić na imprezie osobiście. Z pewnością jeszcze nie raz będzie okazja. A co do "Przedśmiertnego neuroleptyku" to mam go w swoich czytelniczych planach:)
    Pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś mi ostatnio nie po drodze do Krakowa, ale życze Wszystkim udanej zabawy :)

    OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...