"Trzy" w księgarniach

 Zgodnie z zapowiedziami moja książka "Trzy" od poniedziałku jest dostępna w księgarniach. Od razu informuję, że wszyscy którzy zakupili wersję sprzed korekty, mogą na stronie wydawnictwa rw2010 bezpłatnie pobrać wersję po pełnych korektach i wszystkich zmianach. Ja sam jakoś nie odczuwam tego faktu i nie potrafię się cieszyć. Jest to o tyle dziwne, że czekałem z niecierpliwością na ten moment. Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielką jednego z tradycyjnych wydawnictw, która wyjasniła mi wiele spraw w tej kwestii. Tak czy inaczej, szansa na wydanie e-booka w formie papierowej granicy z cudem. Ale jest w tym i dobra wiadomość. Mam szansę, że moja druga powieść zostanie przeczytana poza kolejnością napływania tekstów, która trwa około sześciu miesięcy i jeżeli tekst się spodoba to zostanie skierowany do dalszych recenzji wewnętrznych. Druga powieść jest prawie napisana, pozostaje dopisanie dialogów i rozbudowanie paru scen. Myślę, że do końca stycznia przyszłego roku zakończę jej pisanie. Poniżej podaję listę, gdzie na dzień dzisiejszy znalazłem moją książkę. Jeżeli ktoś znajdzie "Trzy" w innych miejscach, będę wdzięczny za zostawienie wiadomości i podaniu linka.

http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SMTQ5/trzy.html?title=Trzy

http://www.gandalf.com.pl/e/trzy-pdf-a/

http://bookoteka.pl/ebooki/trzy

http://ebook.pl/109202-trzy.html

http://virtualo.pl/trzy/ebook/c2i100054/?q=rw2010

http://www.empik.com/trzy-murphy-piter,p1045926294,ebook-p

 http://www.amazonka.pl/trzy_piter-murphy,99903448455.bhtml
12 komentarzy:

 1. Gratulacje! Z pewnością radość przyjdzie, kiedy minie oszołomienie:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakby w życiu wszystko przychodziło łatwo i bez wysiłku to ile byłoby warte? Napisałeś książkę, piszesz kolejne. To ogromny sukces. A na laury trzeba już tylko cierpliwie czekać :) GRATULUJE i po świętach z pewnością zaopatrze się w egzemplarz z nieskrywaną przyjemnością i ciekawością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!;) To naprawdę duży sukces napisać i mieć wydaną własną książkę. Może nawet się na nią skuszę,kto wie;>

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje :) mam nadzieję, że niedługo zaopatrzę się w swój egzemplarz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piotrze, mówisz i masz ;-)

  http://www.amazonka.pl/trzy_piter-murphy,99903448454.bhtml

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :) Okładka bardzo zachęcająca, opis z niej także. Z przyjemnością sięgnę po Twoją książkę. Życzę wielu czytelników i świetnych recenzji :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma się co smucić, masz na swoim koncie e-booka, recenzje, wiele emocji. Kończysz ten rok znakomicie, więc mogę tylko gratulować!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow!!!! Gratuluję!!! Czy mogę liczyć na egzemplarz książki z autografem Autora? ;)
  Coś mi się wydaje, że odnajdę się w tej historii...

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Remigiusz Mróz - "Zaginięcie"

 Z książkami Remigiusza Mroza mam problem. Jedna jest w moich oczach wybitna, a kolejna słaba. Według mnie "Zaginięcie" jest cz...