Czwartkowe spotkania przy kawie

  W dniu jutrzejszym do czwartkowej rozmowy przy filiżance kawy zaprosiłem Agnieszkę Lingas - Łoniewską, wspaniałą pisarkę. Agnieszka opowie nam o ksiązkach które wydała, o swoich planach wydawniczych i innych aspektach swojego życia. Zapraszam w dniu jutrzejszym do  "czwartkowego spotkania przy kawie". 

  Co czwartek cyklicznie będzie ukazywała się kolejna rozmowa z wybranym pisarzem lub dziennikarzem. Cykl nazwałem "Czwartkowe spotkania przy kawie".

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy pomysł:). Już nie mogę się doczekać.
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. o, wiedze że mi coś umknęło...o...

  OdpowiedzUsuń
 3. Moniko, nic nie umknęło...ja tutaj póki co jestem i będę pisał...

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł, ja też chciałam u siebie zrobić cykliczne rozmowy ale stwierdziłam że wystarczy jak będą od czasu do czasu mini wywiady ;)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...