Kolejna awaria

 Kolejna awaria i zniknęły dwie moje notki. Wywiad z Agnieszką Lings - Łoniwską oraz moja recenzja książki "Natalii5". Czy notatki wrócą? Czy komuś również też część "wyparowała"? Ja podjąłem decyzję o kopii bloga na innym serwerze. W razie "bum" jeden zostaje.

Dopisane...Właśnie wykasowałem bloga na wordpress. Tutaj jestem od dwóch miesięcy i mimo  problemów (mam nadzieję przejściowych) chcę tylko tutaj zostać.

15 komentarzy:

 1. U mnie też zniknęła publikowana wczoraj recenzja oraz komentarze - ale widzę, że wracają - po kilka ;) Ponoć wszystkie usunięte notki i komentarze mają wrócić - oby...

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety mi również "połknęło" post o książce "Woda dla słoni" z wszystkimi komentarzami, ale cały czas czekam i mam nadzieję, że wróci na swoje miejsce:))
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie nic nie wróciło, poczekam do jutra

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też jedna recenzja poszła razem z komentarzami. Na szczęście miałam kopię na dysku, więc to mogłam nadrobić :) Mam nadzieję, że komentarze wrócą

  OdpowiedzUsuń
 5. "Połknęło" 2 posty. I nic nie wróciło :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi też zniknęły wczorajsze wpisy i zmiany jakie zrobiłam na blogu wczoraj wieczorem. Zrobiłam kopię bloga na Onecie, ale nie bardzo chcę prowadzić dwa blogi jednocześnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie połknęło komentarze i jednego obserwatora...póki co więcej strat nie zaobserwowałam...nie cierpię takich sytuacji!

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie chyba wszystko jest,z tego co zapamiętałam sprzed awarii:P

  OdpowiedzUsuń
 9. u mnie też zniknęła notatka...

  OdpowiedzUsuń
 10. z tego co się doczytałam, to notki maja systematycznie wracać i na sobotę być. nie wiem na ile im się to sprawdzi, bo wczorajsza przerwa miała trwać 4 godziny, a nie 24, ale trzeba mieć nadzieje.

  OdpowiedzUsuń
 11. u mnie też szaleństwa sie działy, ale dziś już jest na szczęście wszyskto ok :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety, dwa ostatnie wpisy nie wróciły i tracę nadzieję że to się zmieni

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie zniknęły komentarze i notka, choć notka potem wróciła to komentarze wcięło. Mam nadzieję, że szybko wrócą, bo notka była o książce z wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moja notka to recenzja Natalii5 z Wydawnictwa a druga to rozmowa z Agnieszką Ligas - Łoniewską

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Wojciech Chmielarz - "Żmijowisko"

Ta książka rzucała mi się w oczy w księgarniach, na forach internetowych czy też portalach społecznościowych. Większość opinii, które ...