piątek, 10 czerwca 2011

Pierwszy konkurs blogowy

 W dniu wczorajszym otrzymałem z Wydawnictwa Bellona pomyłkowo paczkę z książkami które już dostałem wcześniej do recenzji. Dlatego w porozumieniu z Wydawnictwem ogłaszam konkurs. W tym tygodniu będzie to książka " Życie Prywatne Elit Artystycznych Drugiej Rzeczypospolitej". Konkurs potrwa do przyszłego piątku do godziny 10.00 Aby nie było zbyt prosto trzeba będzie się wykazać pewną kreatywnością. Otóż pytanie brzmi następująco: 
"O kim byś napisał(a) gdybyś pisał(a) książkę o elitach III Rzeczypospolitej? Podaj trzy postacie i uzasadnij wybór w paru zdaniach  ".

Uwaga!!!

  Wasze odpowiedzi i zwycięzce wybierze Jolanta Kwiatkowska znana pisarka.Odpowiedzi przesyłamy w formie komentarza na moim blogu. Zwycięzca zostanie ogłoszony w przyszły piątek. Osoba która wygra jest zobowiązana skierować swoje dane do wysyłki na moją skrzynkę pocztową. Anonimowe wpisy (bez bloga) lub bez kontaktu mailowego nie będą brane pod uwagę. 


W przyszły piątek rozpoczniemy kolejny konkurs, a będzie do wygrania książka 
Grzegorza Miecugowa "Przypadek" .
Zapraszam serdecznie!!!


Prześlij komentarz

Zapowiedz ksiązki

Dzisiaj zapowiedź książki, która ukaże się 28 lutego. „Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znaneg...