środa, 1 czerwca 2011

Poczta elektroniczna z popołudnia

Postanowiłem podzielić się swoją radością i skopiować maila który dzisiaj przyniósł mi tyle radości....

Witamy serdecznie!
W imieniu organizatorów konkursu prozatorskiego "Studio Słów" - BAHAMA FILMS oraz WYDAWNICTWA PAPIEROWY MOTYL pragniemy poinformować o wejściu do finałowej trzydziestki. Serdecznie gratulujemy. Otrzymaliśmy ponad 300 zgłoszeń, a poziom prac był niezwykle wysoki, tym bardziej miło nam przekazać dobre wieści.
Już dzisiaj rozpoczyna się II etap konkursu, w którym zadaniem jest napisanie i przysłanie opowiadania na temat "Na pograniczu". Temat ten można dowolnie interpretować. Termin nadsyłania opowiadania mija 01.09.2011 roku o północy. Na opowiadania o objętości do 15 tys. znaków ze spacjami w formacie Word z danymi osobowymi i adresem mailowym poniżej tekstu w tym samym pliku, czekamy pod adresem: kontakt@bahamafilms.pl

Gratulujemy raz jeszcze i zachęcamy do udziału w wakacyjnych warsztatach prozatorskich "Studio Słów". "Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną" Ambrose Bierce. Szkoła Pisania "Studio Słów" to projekt powstały przy współpracy Producenta Filmowego BAHAMA FILMS oraz Wydawnictwa Papierowy Motyl. Proponujemy wakacyjne, intensywne i bardzo twórcze warsztaty prozatorskie.

Każdy Uczestnik będzie miał za zadanie pisanie opowiadań, które będą podstawą do zaliczenia warsztatów. Małe grupy (5-8 osób), a także forma regularnych spotkań i komunikacji online z prowadzącą zajęcia umożliwia ciągłe monitorowanie postępów pracy i wspólne pokonywanie trudności. W trakcie każdego spotkania prowadząca wraz z Uczestnikami omawiają projekty wszystkich Kursantów. Najlepsze opowiadania powstałe w trakcie warsztatów będą miały szansę na publikację, najlepsze pomysły mogą posłużyć za kanwę scenariusza filmowego.

Wygrana w konkursie prozatorskim "Studio Słów" będzie doskonałą okazją do kontynuowania nauki na zajęciach prozatorskich dla zaawansowanych "Studio Słów".

Terminy zajęć:
"Studio Słów" - warsztaty dla początkujących (SSP)
Piątek g.10.15-16.00 START: 24.06.2011.
Kolejne terminy: 08.07, 12.08, 26.08.

Cena:
1.600 zł brutto, czyli niewiele ponad 50 zł netto za 1h zajęć!
UWAGA! Wszystkim uczestnikom konkursu "Studio Słów" przysługuje zniżka w wysokości 100 zł przy zapisie do 8.06.2011.

Płatności można dokonywać w całości lub w dwóch równych ratach.

Cena obejmuje:

. 24 godziny zajęć (4 spotkania po 6h);
. możliwość odrobienia jednych zajęć w formie indywidualnych konsultacji z prowadzącą;
. konsultacje online;
. zajęcia w małych grupach (5-8 os.);
. analizę własnych tekstów;
. wszystkie materiały do zajęć;
. możliwość publikacji najciekawszych opowiadań!

Zgłoszenia: http://www.bahamafilms.pl/studio_slow.html
BAHAMA FILMS
ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

tel. +48 22 468 00 02
fax. +48 22 468 00 02
Prześlij komentarz

Zapowiedz ksiązki

Dzisiaj zapowiedź książki, która ukaże się 28 lutego. „Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znaneg...