Niedzielny wieczór

  Tak bardzo zająłem się pracą nad swoją książką (dzisiaj mam otrzymać tekst po korekcie oraz zdjęcia do okładek) że prawie zapomniałem o tym, że dostałem się do finału konkursy STUDIO SŁÓW.  W linkach mam odwołanie do tej strony. Termin nadsyłania opowiadań finałowych mija 1 września. Opowiadanie napisane, dzisiaj lub jutro wyślę, więc zdążę. Powiem więcej. Jestem z niego dumny. Wydaje mi się że jest to najlepszy tekst z wszystkich, które do tej pory napisałem. Może dlatego, że uwielbiam pisać o ludziach, o ich zachowaniach? Często pisuję o ludziach starszych, wynika to chyba z tego że wychowywała mnie babcia i Ona ukształtowała mnie w pewien sposób i ukazała wrażliwość na przyrodę i człowieka. Zresztą to opowiadanie dedykowałem właśnie jej. Głęboko wierzę, że gdzieś z drugiej strony opiekuje się mną.

  Dzisiaj wieczorem będę miał okazję przeprowadzić wywiad z Katarzyną Michalak. Jeżeli ktoś ma pytania do autorki, można przez dwie godziny umieszczać je w komentarzach. Ja sam chętnie zapytam autorkę o to, co Was interesuje. Wywiad ukaże się na blogu zgodnie z zapowiedziami 2 września.

 

13 komentarzy:

 1. Gratulacje!! Wiesz, ze trzymam kciuki?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale! Moc gratulacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję. Nie mogę się doczekać tekstu po korekcie i propozycji okładek (późnym wieczorem mam dostać na pocztę). Możliwe że jutro już będzie wszystko u wydawcy

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dołączam się do gratulacji. I czekam na książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że ksiązka już niedługo będzie do upolowania;)
  Gratuluję serdecznie!:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje ;] czekam również na książkę, bo z chęcią ją przeczytam ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. a pokażesz projekty okładek?:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że wszyscy czytelnicy Twojego bloga z niecierpliwością czekają na książkę i możliwość jej przeczytania. :)

  Życzę jak najszybszego wydania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Również ogromnie jestem ciekawa ostatecznego projektu książki i oczywiście występującej w niej zawartości treści.
  Powodzenia życzę i gratulacje oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja się przyłączam do Isabelle, proszę o prezentację projektów okładek :)

  OdpowiedzUsuń
 11. przyłączam się do gratulacji i ustawiam w kolejce po autograf :) a tak btw kiedy włączyła mi się strona z Twoim blogiem słyszałam śpiew ptaków cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję! Jest późny wieczór... chyba już dotarły okładki? Miłej zatem analizy i podjęcia prawidłowej decyzji życzę. No i czekać będę na dalsze informacje :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Tylko gdybyś mógł wyłączyć na blogu tę denerwującą muzyczkę świergoczących ptaszków, byłoby bosko. :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...