środa, 7 września 2011

Propozycja dla blogerów

  Zbliżą się powoli dzień, w którym spotykamy się z pisarzami czyli piątek. Tym razem spotkamy się ze wspaniałą dziennikarką, pisarką i scenarzystką. Kto już wie, temu konia  z rzędem.  Oczywiście porozmawiamy z autorką "Goniąc króliczka" oraz "Jak to robią twardzielki" z Mariolą Zaczyńską. Wywiad ukaże się prawdopodobnie w godzinach popołudniowych, gdyż tego dnia będę wracał do Bydgoszczy.

   Mój utwór "Trzy" cieszy się dużym powodzeniem w charakterze wejść. Na chwilę obecną jest ich już 360, przy czym nikt nie chce jej czytać. Stan ściągnięć ebooka jest zerowy. Trochę mnie to dziwi, gdyż wiele osób wyrażało chęć przeczytania tego tekstu, ale jak widać na chęciach się kończy. Tak więc postanowiłem wydać książkę w formie papierowej i wysłałem teksty do paru wydawnictw. Ile zweryfikuje tekst i zechce go wydać? Tego nie wiem. Zresztą chyba przestaje mi na tym zależeć. Aktualnie pracuję nad kolejnymi książkami oraz zostałem zaangażowany w dwa, dosyć poważne literackie przedsięwzięcia. Co z tego wyniknie? Tego nie wiem.

  Kolejna sprawa, która zrodziła się w mojej głowie dotyczy Was szanowni blogerzy i blogerki. Wiem że Wiele osób z nas pisuje "do szuflady". Pomyślałem, że może fajnie by było się zjednoczyć i napisać wspólnie ebooka. Każdy napisze parę słów o sobie, poda linka do bloga plus opowiadanie na maksymalnie trzy strony. Tematem przewodnim może być "Człowiek i jego zachowania". Pokażmy różne stany, różnych ludzi również wiekowo. Pokażmy ich codzienność, ich lęki. Oczywiście ja nie mam pojęcia czy macie ochotę się w coś takiego zaangażować. Moja propozycja tematu nie jest nieodwołalna. Oczywiście ebooka możemy umieścić gdzie się tylko da. Jest wiele portali wydających tego typu rzeczy za darmo.To praca wspólna, nie będziemy jej sprzedawali, ale w ten sposób wniesiemy swoją iskierkę w literaturę. Nikt z nas nie pisze źle. Nie wierzcie w takie bzdury. Każdy ma szansę pisać na swój sposób. Napiszcie co o tym sądzicie. Myślę że byłoby dobrze, gdyby ktoś zajął się korektą tekstów, ktoś okładką itd. Ale na początku niech zgłoszą się chętni. Nie wiem czy ktoś ma na to ochotę. I jeszcze jedno. To praca zbiorowa, więc nie będzie tam figurował mój pseudonim. Oczywiście chętnie przyjmiemy również blogerów z innych portali jak worldpress czy też blox. Moze dołączą również pisarze posiadający swoje autorskie blogi? Zapraszam(y).

  Myślę zę Dunajka ma dobry pomysł. Chętnie prześlę paru osobom moją opowieść "Trzy" do recenzji. Są zainteresowani? Wybiorę 2-3 osoby z chętnych. Dlatego proszę o wyrozumiałość.
Prześlij komentarz

Zapowiedz ksiązki

Dzisiaj zapowiedź książki, która ukaże się 28 lutego. „Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znaneg...