Ksiązki z autografem

Właśnie otrzymałem zamówioną paczkę z Wydawnictwa Znak. Już dawno nie czekałem w  takim napięciu na książki. Mogłem poprosić o egzemplarze dla recenzentów, ale kiedy zobaczyłem, że są w sprzedaży egzemplarze z autografem szybko zamówiłem "Jutro2", "Jutro3" Johna Marsdena, oraz "Gorączkę.W świecie poszukiwaczy skarbów" Tomka Michniewicza. Wszystkie egzemplarze są z autografami, co dla mnie jest bezcenne. Nie wiem czemu, ale przywiązuje do tego dużą wagę i ciesze się, kiedy mogę zdobyć autograf na książce.

 W piątek zapraszam na spotkanie z Andrzejem Paczkowskim, autorem książek wydawanych w Wydawnictwie RW2010. Andrzej jest autorem książek, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem, takich jak "Bo mój ojciec", "Naznaczeni", Odnaleźć Marlenę"Bo moje siostry ", "Historie ludzkie z tyłkiem w tle" oraz  "Krzyku uwięzionym w ciszy".

9 komentarzy:

 1. Ooo tak... Książki z autografem mają w sobie od razu większą moc. W końcu sam twórca odcisnął na nich swój znak. Gratuluję zdobyczy:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem kolekcjonerką autografów, dlatego podpisy to dla mnie coś naprawdę cennego. A zwłaszcza ulubionych autorów. Pana Marsdena miałam okazje spotkać osobiście, dlatego na dwóch pierwszych tomach 'Jutra' mam jego podpisy - a na pierwszym nawet dedykację. Z utęsknieniem wyczekuję chwili, kiedy będę mogła poprosić o autograf Stephena Kinga, na jednej z jego książek :).

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bardzo lubię książki z autografem. Mają one dla mnie niezwykłą wartość sentymentalną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy autograf jest wyjątkowy, bo to przecież namacalny ślad autora w książce - każda powieść jest drukowana w tysiącach egzemplarzy ale autografy już nie :)
  Zatem zazdroszczę Marsdena ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy książka posiada autograf nabiera dla mnie jeszcze większej wartości:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kapitalny pomysł na prezent pod choinke dla książkofila :) Ale mimo wszystko nic nie zastąpi pierwszego samodzielnie wystanego autografu i imiennej dedykacji niespodzianki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja równiez uwielbiam autografy :D I mogę się kilkoma poszczycić :D Rozumiem twój entuzjazm :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę;) Uwielbiam serię "Jutro" i również chciałam sobie kupić z autografem,ale niestety już 1,2 i 3 część miałam,a drugiej nie było sensu kupować..

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam książki z autografami, ale jakoś zawsze się strasznie krępuję poprosić:)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Joanna Opiat - Bojarska - "Ucieczka"

  Książkę zamierzałem przeczytać jakiś czas temu, kiedy zobaczyłem jej zapowiedź. Escape room to miejsca mi nieznane, ale powstaje ich co...