wtorek, 13 grudnia 2011

Marzyciel i Millenium

  Dzisiaj otrzymałem trzy książki od Wydawnictwa Papierowy Motyl, które są jak mniemam nagrodą za dostanie się do finału w konkursie organizowanym przez to Wydawnictwo. Pomijam fakt, że konkurs miał finał parę miesięcy temu. Tak czy inaczej, książki będą nagrodami dla blogerów w konkursie, który zorganizuję...za jakiś czas. A książkami są : "Historie pisane nocą" Tatiany Jachyry, "Niezasuszalne.Muzyka duszy" Marii Sikorskiej, oraz "Era kobiet" autorstwa Mariki Krajniewskiej oraz Marzeny Lickiewicz. 

  Do tej pory pisałem o książkach, ale jestem również miłośnikiem filmów. Ostatnio miałem okazję zakupić filmy z Gazety Wyborczej. Wczoraj jako dodatek ukazał się "Marzyciel". Film zrobił na mnie niesamowite wrażenie. To film o pisarzu, który pisze sztuki teatralne. Kiedy poznaje wdowę i jej urocze dzieciaki pisze arcydzieło "Piotrusia Pana". Rewelacyjna obsada. Dodam, że film powstał na faktach. Warto obejrzeć.


  W sobotę również jako dodatek Gazety Wyborczej zakupiłem pierwszą cześć serialu Stiega Larssona "Millenium". Ja już jestem w posiadaniu "Mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet część 1" i czekam na kolejne odcinki. W najbliższą sobotę ukaże się część 2. W sumie 6 płyt dvd, które przenoszą na ekran trylogię "Millenium".

 Wczoraj zrobiłem sobie świąteczny problem. Zaszalałem. Zakupiłem sobie "Sześć stóp pod ziemią. Sezon 1". Kiedyś widziałem kilka odcinków i serial mnie żywo zainteresował
Prześlij komentarz

Zapowiedz ksiązki

Dzisiaj zapowiedź książki, która ukaże się 28 lutego. „Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znaneg...