Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z października 10, 2011

Dobre wiadomości

Dzisiaj otrzymałem wspaniałą wiadomość, z której ogromnie się cieszę, gdyż nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Otrzymałem e-maile takowej treści : 

Szanowni Blogujący Recenzenci i Recenzujący Blogerzy!

Z dumą, choć nie bez obaw, prezentuję Wam - jako pierwszym - załączoną ofertę naszej
Oficyny Wydawniczej, skierowaną do księgarń i hurtowni.

Będę wielce zobowiązani jeśli zechcecie rzucić na nią okiem i zainteresować się szczególnie dziesięcioma tytułami, które są w niej umieszczone. Będę wdzięczny za wszelkie Wasze uwagi i komentarze, które zechcecie umieścić w serwisie.


Oczywiście jeśli zechcecie zakupić wymienione w ofercie tytuły, a nie macie już środków na koncie użytkownika - proszę tylko o kontakt, a zaraz rozwiążemy ten drobny problem ;-)
Pozdrawiam

Maciej Ślużyński
1 RW2010
Szanowni Państwo!
Prezentujemy pierwszą ofertę Oficyny Wydawniczej RW2010.
Wszystkie przedstawione w niej utwory pochodzą z serwisu self-publishing
www.rw2010.pl, gdzie po raz pierwszy zostały opu…

"Nie pytaj mnie o Rose" - Paweł Olearczyk

Jakiś czas temu napisał do mnie autor "Nie pytaj mnie o Rose" z zapytaniem, czy zechcę zrecenzować jego książkę. Zgodziłem się. Niezbyt często autorzy wysyłają swoje egzemplarze blogerom. Książkę przeczytałem parę dni temu, ale ciągle się zastanawiałem co mam napisać. Książkę odbierałem podobnie jak odbieram pory roku. Raz mi było gorąco, innym razem zimno, raz byłem szczęśliwy, w innej chwili posępny. Główną postacią w książce jest Krzysiek - 27-leni mężczyzna, który nie widzi niczego poza internetem. W wirtualnym świecie chatuje, koresponduje  itd. Do tego stopnia, że nawet nie zauważa że matka słabnie, a  w   końcu umiera. W komputerze otrzymuje list ze zdjęciem od tajemniczej Rose. Suma summarum zakochuje się w niej. Okazuje się, że Rose nagle znika z wirtualnego świata, a Krzysiek ma powody, aby  przypuszczać że jego ukochana została porwana. Oczywiście rozpoczyna poszukiwania, przemieszczając się po kolejnych krajach i przeżywając wiele przygód. Książkę polecam tym, …