Nowy konkurs

  W ubiegłym roku wziąłem udział w ciekawym projekcie, zorganizowanym przez grupę osób piszących. Efektem projektu nazwanego "31.10" był e-book, który można było ściągnąć zupełnie za darmo i zawierający opowiadania grozy. Pomysłodawczyni pomysłu i jego motor napędowy (kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych) Kinga Ochendowska postanowiła iść za ciosem i w ten sposób powstanie kolejna książka z opowiadaniami grozy. W związku z tym powstał konkurs. Kinga jak zwykle zaskakuje swoimi pomysłami. To dobry moment dla tych, którzy nieśmiało chcą się pokazać, ale nie wierzą w swoje możliwości. Poniżej podstawowe informacje, więcej szczegółów na fb i na w tym miejscu.

  Myślę, że znajdą się osoby zainteresowane napisaniem opowiadanie w "strasznej" tematyce.Warto się sprawdzić i spróbować. Może wśród blogerów znajduje się kolejny Stefan Darda?


Zdjęcie pochodzi ze strony konkursowej.

8 komentarzy:

 1. Dziękuję Piotrze za tę informację!! może się skuszę.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już widziałam tę informację na FB i tak się zastanawiam, czy czegoś nie naskrobać, tylko że ja się nie bardzo widzę w literaturze grozy :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. To mnie pozostaje czekać na kolejną mini - antologię ;)
  Sama nie posiadam daru pisania, a tym bardziej pisania opowiadań grozy, więc nie wezmę udziału w konkursie i tworzenie horrorów pozostawię uzdolnionym pisarzom z magiczną wyobraźnią :)

  OdpowiedzUsuń
 4. @ krainaczytania - ja też nie bardzo czuję się w tym gatunku, ale opowiadanie to stosunkowo krótka forma więc napewno warto spróbować !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie wiem... zawszę się przed tym wzbraniałem, ale chyba czas założyć konto na Facebooku. Trzeba się wysilić na opowiadanko.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To już trzeci ciekawy konkurs, ten może nawet bardziej przyciągający, bo dookreślony i wydaje się łatwiejszy. Poza tym teraz jest na Littera Scripta też do 30 czerwca i na efantastyka.pl do 25 maja. Chętnie bym wzięła udział we wszystkich, ale wena nie dopisuje w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Napisałem w nocy opowiadanie z myślą o tym konkursie, zastanawiam się jednak czy je wysłać. Jest może za bardzo "moje", Dużo pozornego chaosu i praktycznie cała akcja toczy się w umyśle. Jakoś tak mam ostatnio... Może spróbuję napisać zamiast tego, coś bardziej klasycznego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna rzecz, trzeba rozreklamować :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Wojciech Chmielarz - "Żmijowisko"

Ta książka rzucała mi się w oczy w księgarniach, na forach internetowych czy też portalach społecznościowych. Większość opinii, które ...