Szkice z życia - premiera w najbliższy piątek

  Dzisiaj nie będzie o kolejnej książce którą przeczytałem, ale o długo oczekiwanej premierze książki napisanej przez blogerów. Dzięki dwom niesamowitym osobom - Agnieszce i Danusi - za parę dni będziecie mogli ściągnąć i przeczytać zbiór opowiadań napisanych przez nas - blogerów. Spotkało mnie to szczęście i zaszczyt, kiedy zostałem zaproszony do współpracy i naturalnie propozycje przyjąłem. Nie mogło być inaczej. Cenie sobie takie akcje i zawsze chętnie biorę w nich udział.

 Ja mam to szczęście, że swoją kopię otrzymałem dzisiaj i miałem okazję się zaznajomić z układem i przejrzeć kilka opowiadań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przy tworzeniu antologii opowiadań "Szkice z życia" pracowało wiele osób. Pomysłodawcy udowodnili, że w grupie siła. Antologia opowiadań "Szkice z życia" liczy sobie w sumie 308 stron. Znajdziemy tutaj opowiadania zróżnicowane tematycznie. Sam pomysł na książkę (w sumie nie nowy), ale godny uwagi. Tym razem piszą blogerzy, ludzie którzy się nie znają, ale mają wspólne pasje i zrobili coś dla innych. Podzielili się swoimi historiami i swoją pasją. Cieszę się, że recenzenci oprócz czytania, chcą również pisać. Szkoda tylko, że tak mało w nich wiary we własne możliwości. Wierzę, że dzięki tej antologii (dla większości to debiut) będą brali udział w kolejnych literackich przedsięwzięciach. Jestem przekonany, że dzięki przygodzie z tą książką wiele zastanowi się nad próbami literackimi na szerszym polu w postaci napisania własnej powieści, czego serdecznie życzę. Pisanie to forma nałogu, ale bardzo przyjemna i pożyteczna. Życzę każdemu takowego nałogu. Piszmy, malujmy świat i nie pozwólmy się zwariować. Więcej informacji pod tym adresem.


 Premiera ebooka "Szkice z życia" już w najbliższy piątek 
w wydawnictwie RW2010. 

Serdecznie zachęcam do przeczytania.


8 komentarzy:

 1. ciekawe :)
  z chęcią się zapoznam z tym e-bookiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wpis:) Już się nie mogę doczekać:):) A więc - do piątku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tu właśnie debiutuję :D I nie mogę się doczekać kiedy w końcu znajdę czas na przeczytanie wszystkich opowiadań - na swoje już patrzeć nie mogę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się świetna lektura:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kończę czytać i jestem pod wrażeniem tego projektu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wszystkim współtworcom!
  Może i ja dołączę kiedyś do takich przedsięwzięć... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Ci serdecznie za ten wpis i za wszystkie miłe słowa, które w nim zawarłeś :-) Masz rację. Pisanie to nałóg i nie można się z niego wyzwolić. Mam nadzieję, że pewnego dnia znów się zjednoczymy i ponowimy ten projekt, robiąc jego II edycję :-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)
  Agnes A. Rose - pomysłodawczyni i współorganizatorka projektu

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam, słyszałam - serdecznie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Wojciech Chmielarz - "Żmijowisko"

Ta książka rzucała mi się w oczy w księgarniach, na forach internetowych czy też portalach społecznościowych. Większość opinii, które ...