Nowa powieść

Drodzy czytelnicy

  Swój czas dzielę na pracę, a w wolnym czasie na czytanie i na pisanie. Ostatnimi czasy w moim życiu pojawiło się światełko w tunelu i jest szansa na to, że moja nowa powieść ujrzy światełko w tunelu na zachodzie. Znowu przekonuję się, że wiara czyni cuda. Bardzo pragnę wydać w Stanach Zjednoczonych. Niestety, znam również zachodnią mentalność, a moja powieść jest skierowana dla rodaków i myślę, że tylko Ci potrafią ją zrozumieć. Dlatego pisze od początku, kierując się zachodnimi trendami. Przeczytałem wiele książek amerykańskich autorów. Wiem, że aby mieć szansę na zainteresowanie muszę zbliżyć się do zachodniego myślenia i odbioru. Oczywiście część akcji dzieje się w Polsce, ale zaczyna się w Stanach Zjednoczonych w Maine. Dlatego też mój agent otrzyma powieść napisaną zupełnie od początku. Niedawno ukończyłem kurs kreatywnego pisania i tam otrzymałem wiele cennych rad na temat pisania, które mi pomogą w tym niełatwym rzemiośle. Ciesze się, że pojawiła się szansa i zrobię wiele, aby ją wykorzystać.

10 komentarzy:

 1. Trzymam za Ciebie kciuki i jestem przekonana, że osiągniesz zamierzony cel!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia życzę w realizacji twojego celu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy porwałabym się na samodzielne napisanie książki, a przecież planuję zostać dziennikarką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dołączam się do życzeń powodzenia i domyślam się jakie to musi być uczucie, kiedy trzyma się w ręce egzemplarz swojej książki, wydanej książki :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia, trzymam kciuki! niech wszystko ułoży się po Twojej myśli :) Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia i wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Luanne Rice - "Ostatni dzień"

    Sięgając po "Ostatni dzień" miałem wielki apetyty na coś wyjątkowego i coś wciągającego. Od pewnego czasu moje oczekiwania czy...