sobota, 13 lipca 2013

Prawie wakacyjnie

  Jutro wieczorem wyjeżdżam na Podkarpacie, gdzie przez trzydzieści dni będę się oddawał pisaniu i czytaniu. Mam w planach zakończenie swoich dwóch powieści, szczególnie bliskiej mi "Anathemy". W związku z nietypową tematyka mam pytanie do Was, drodzy Czytelnicy. Czy znacie pozycje książkowe traktujące o klątwach i zabobonach, szczególnie interesuje mnie XIX i XX wiek. Książka o klątwach jest poszatkowana, a mam w zamiarze jeszcze w tym roku znaleźć wydawcę. A do tego muszę rozszerzyć motyw klątwy. Pytałem nawet egzorcysty i dowiedziałem się, że Kościół Katolicki nie wydał jako takich książek na ten temat. Interesują mnie szczygły, czarownice i wszystko co ma przełożenie na temat rzucania klątw, duchów itp. 

 Przepraszam, że zaniedbuję Wasze blogi. Od poniedziałku to się zmieni. Dziękuję, że jesteście, że bywacie na mojej stronie. Oczywiście, osoby z których pomocy skorzystam wymienię w podziękowaniach na końcu powieści.
Prześlij komentarz

Hope Jahren - "Lab girl"

  Czytanie książek, w których ludzie dzielą się swoją pasją, wyzwala we mnie wiele pozytywnej energii. Zawsze zakładam, że cały tekst jes...