Kolejny tomik opowiadań z Magdaleną Kordel

 Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas, kiedy wszyscy przebaczamy winy, stajemy się lepsi, składamy sobie życzenia. Jedna z pisarek i blogerek zaprasza po raz kolejny blogerów (i nie tylko) do utworzona zbioru opowiadań.  Miałem okazję brać udział w poprzednim przedsięwzięciu i cieszę się, że autorka po raz kolejny wychodzi z takową inicjatywą. O magii Bożego Narodzenia nie trzeba nikogo przekonywać. A teraz aple. Jeżeli kochasz pisać, chcesz zobaczyć na pachnącym papierze własny tekst, nie zastanawiaj się. Wyślij zgłoszenie do pisarki. Czas do 1 grudnia, więc zostało jeszcze trochę czasu. Szczegóły akcji u autorki pod linkiem. To naprawdę wspaniała przygoda. Zapraszam w imieniu autorki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Joanna Opiat - Bojarska - "Ucieczka"

  Książkę zamierzałem przeczytać jakiś czas temu, kiedy zobaczyłem jej zapowiedź. Escape room to miejsca mi nieznane, ale powstaje ich co...