Wywiad z Jodi Picoult udzielony polskiej blogerce.

  Myślę, że każdy z nas blogerów kochających książki czytał minimum jedną książkę autorstwa Jodi Picoult, a jeżeli nie czytał to z pewnością słyszał o pisarce. Jedna z blogerek podjęła wyzwanie i pukała do drzwi autorki z prośbą o rozmowę. Stany Zjednoczone to zupełnie inna mentalność. Po drodze między dziennikarzem, a pisarzem stoi agent i od niego wiele zależy. Jak to bywa lekko nie było, o czym przekonuje pomysładowczyni. A jednak udało się. Większośc z Was pewnie czytała już świetny wywiad autoki o międzynarodowej sławie  z blogerką Agnes Rose, ale ja jednak wklejam linka do tego świetnego wywiadu.   Rozmowę przeczytałem z przyjemnością i nie ukrywam, że jestem dumny z Agnieszki. Polak potrafi. Jakby inaczej. Blogerce gratuluję uporu i cierpliwości. Wywiad okazał się niezwykle interesujący. Blogerka awansowała równiez w społeczności międzynarodowych blogów. Została wciągnięta na listę znanych i czytanych stron. Stała się blogowym celebrytom, w pełni zasłużenie.

 Zapraszam do lektury wspaniałego wywiadu pod adresem.

Warto wpadać częściej do krainy czytania. Właścicielka bloga często aktualizuje swoją strone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Wojciech Chmielarz - "Żmijowisko"

Ta książka rzucała mi się w oczy w księgarniach, na forach internetowych czy też portalach społecznościowych. Większość opinii, które ...