Wyjątkowy pakiet. Płacisz tyle, ile chcesz.

Dzisiaj pragnę napisać kilka słów napisach o kolejnej akcji Book Rage. W zestawie znajduje się kilka książek, a cenę do zapłaty ustalamy sami. To jest wspaniałe. Tak naprawdę warto się temu bliżej przyjrzeć i zakupić pakiet, który jest dostępny w  pdf, mobi, oraz epub. Co jest w zestawie? Prawdziwa mieszanka gatunków. Dostajemy science fiction, kryminał, fantastykę, oraz UWAGA!!! - nietłumaczone wcześniej na polski opowiadania Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie. Jedna z powieści autorstwa Wojciecha Chmielarza jest powieścią premierową. Czy warto? Myślę, że tak. Ba, jestem o tym głęboko przekonany. 

 Co w zestawie? 


Oferta dostępna pod adresem: http://bookrage.org/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Remigiusz Mróz - "Zaginięcie"

 Z książkami Remigiusza Mroza mam problem. Jedna jest w moich oczach wybitna, a kolejna słaba. Według mnie "Zaginięcie" jest cz...