niedziela, 5 kwietnia 2015

Wspaniały kurs z trenerem motywacyjnym.

 Dzisiaj wyjątkowo nie będzie o książkach, ale o wydarzeniu jakiego nie wolno przegapić. Adam Jakubiak jest współautorem ksiązki "3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość". Life coach, trener motywacyjny. Od kilku lat aktywnie wspiera i motywuje osoby, które straciły wiarę w siebie i swoje możliwości, zarówno na gruncie prywatnym, jak i biznesowym. Zaraża optymizmem i nie pozwala wrócić do dawnego, schematycznego myślenia. To sprzyja wprowadzaniu zmian w życiu każdemu, kto korzysta z pomocy Adama.
 Każdy, kto ma konto na facebooku może wziąć udział w szkoleniu, którego autorem jest Adam Jakubiak.  Sam kurs trwa....uwaga...100  dni!!!. Autor przekonuje że pierwsze zmiany poczujemy po kilku dniach i ja w to wierzę. Kto z nas nie potrzebuje pomocy na różnych płaszczyznach życia, w tym również przełamania się w wielu tematach, jakie wydają się nam nie do osiągnięcia, lub ich stopień trudności zmniejsza nasze bezpośrednie zaangażowanie w ich realizację. Najlepsze jest to że cena za kurs wynosi całe ZERO ZŁOTYCH!!! Nasze ryzyko poniesienia jakichkolwiek strat jest równe zeru. Jedynym ryzykiem jest czas na przeczytanie tego, co napisze trener i wdrożenie ich w swoje życie. Czy można zaczarować własny los? Jak najbardziej można. Ja się zapisałem i zapraszam również Ciebie. 

Trening rozpoczyna się w najbliższy wtorek, tj. 7 kwietnia, ale zapisać się można w każdej chwili. Nigdy nie jest za późno. Udział w treningu do niczego nie zobowiązuje. Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1610696769171809/
Prześlij komentarz

Francis Scott Fitzgerald - "Wielki Gatsby"

Jedne książki zwyczajnie się czyta, inne książki się przeżywa. "Wielki Gatsby" należy do tej drugiej grupy. Arcydzieła literat...