Katarzyna Miller - "Kup kochance męża kwiaty"

 Nie czytam poradników, chyba że napisze je Regina Brett lub Katarzyna Miller. Nieważna jest tematyka, każda książka pań jest dla mnie wielką ucztą i co ważniejsze, otrzymuje mnóstwo niezwykłych faktów dotyczących danej dziedziny psychologii. Tym razem mowa jest o zazdrości, a mnie jak zwykle opadła szczęka i poszerzyły się horyzonty po lekturze.

 Katarzyna Miller pisze językiem przystępnym, zrozumiałym dla największego laika. Ilu z nas zdaje sobie sprawę, że zdrada rozpoczyna się w dzieciństwie? Dokładnie tak. Miller jak zwykle przytacza szereg przykładów, obrazując swoje przekazy, a przy tym, nie boi się upubliczniać przykładów "z 2łasnego podwórka". To sprawia, że cenię ją jeszcze bardziej. 

 O zdradzie można opowiadać i pisać godzinami. Nie ma człowieka, który by jej nie doświadczył na własnej skórze. Czy jest sposób na unikanie kolejnych zdrad? Jak poradzić sobie w sytuacji, kiedy się przydarzy i zwyczajnie nie potrafimy sobie z nią poradzić? 

 " Kup kochance męża kwiaty" to podróż po emocjach i naszym spojrzeniu na to, czego jesteśmy pewni. I jeszcze jedno. Tytuł sugeruje, że jest to poradnik dla kobiet. Nie do końca jest to prawdą. Każdy mężczyzna znajdzie tutaj wiele cennych rad, które powinien wykorzystać w swoim życiu. 

 Ta książka daje wiele pozytywnej energii, niosąc przy tym szereg ważnych komunikatów, dotyczących nie tylko związków. Polecam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Katarzyna Grzegrzółka - "Odium"

 Zaintrygował mnie tytuł, oznaczający nienawiść, co przecież w tym gatunku literackim jest normalne. człowiek zabija najczęściej z powodu...