czwartek, 15 lutego 2018

Katarzyna Miller - "Kup kochance męża kwiaty"

 Nie czytam poradników, chyba że napisze je Regina Brett lub Katarzyna Miller. Nieważna jest tematyka, każda książka pań jest dla mnie wielką ucztą i co ważniejsze, otrzymuje mnóstwo niezwykłych faktów dotyczących danej dziedziny psychologii. Tym razem mowa jest o zazdrości, a mnie jak zwykle opadła szczęka i poszerzyły się horyzonty po lekturze.

 Katarzyna Miller pisze językiem przystępnym, zrozumiałym dla największego laika. Ilu z nas zdaje sobie sprawę, że zdrada rozpoczyna się w dzieciństwie? Dokładnie tak. Miller jak zwykle przytacza szereg przykładów, obrazując swoje przekazy, a przy tym, nie boi się upubliczniać przykładów "z 2łasnego podwórka". To sprawia, że cenię ją jeszcze bardziej. 

 O zdradzie można opowiadać i pisać godzinami. Nie ma człowieka, który by jej nie doświadczył na własnej skórze. Czy jest sposób na unikanie kolejnych zdrad? Jak poradzić sobie w sytuacji, kiedy się przydarzy i zwyczajnie nie potrafimy sobie z nią poradzić? 

 " Kup kochance męża kwiaty" to podróż po emocjach i naszym spojrzeniu na to, czego jesteśmy pewni. I jeszcze jedno. Tytuł sugeruje, że jest to poradnik dla kobiet. Nie do końca jest to prawdą. Każdy mężczyzna znajdzie tutaj wiele cennych rad, które powinien wykorzystać w swoim życiu. 

 Ta książka daje wiele pozytywnej energii, niosąc przy tym szereg ważnych komunikatów, dotyczących nie tylko związków. Polecam!!!
Prześlij komentarz

Remigiusz Mróz - "Zaginięcie"

 Z książkami Remigiusza Mroza mam problem. Jedna jest w moich oczach wybitna, a kolejna słaba. Według mnie "Zaginięcie" jest cz...