Kolejne wywiady, a może rozmowy?

 Na  blogu po prawej stronie w rubryce wywiady jest lista pisarzy którzy wyrazili zgodę na to, aby powiedzieć coś o swojej twórczości itd. 

Na dzień dzisiejszy są to:
-  Anna Klejzerowicz,
-  Marcin Pilis, 
-  Katarzyna Enerlich,
-  Romuald Pawlak,
-  Łukasz Orbitowski,
Mariola Zaczyńska
-  Magdalena Zimniak
-  Magdalena Kałużyńska
-  Stanisław Srokowski
-  Dariusz Rekosz
-  Hanna Cygler
-  Olgerd Dziechciarz
-  Małgorzata Kalicińska

- Agnieszka Lingas - Łoniewska 
- Jakub Porada 
- Adam Rosłoniec 
- Agnieszka Podolecka - Niewdana

Myślę że tych o tych nazwiskach nie muszę wiele pisać. Kolejność listy jest przypadkowa. Ale mam pewien pomysł. Jeżeli ktoś ma ochotę zadać pytanie do konkretnego autora to proszę je podać drogą mailową, z pewnością znajdzie się na liście pytań, o ile będzie ciekawe. Myślę że to doskonała szansa dla nas, fanów aby zapytać o coś co nas interesuje. Dlatego proszę o ewentualny kontakt pod adresem: 
pisanyinaczej@gmail.com 

Najbliższe rozmowy odbędą się po okresie świątecznym. 3 komentarze:

 1. O, jest i Marcin Pilis! Uwielbiam jego książki, miałam też okazję z nim wymienić maile:) Mam też zamiar zabrać się w najbliższym czasie za jego "Relikwię".
  Nad pytaniem musiałabym się zastanowić...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanów się i prześlij. Autorzy uwielbiają pytania, a Marcina trochę znam i wiem że wysoko stawia poprzeczkę..."Relikwię" polecam - Marcin pisze bardzo realistycznie, potrafi tworzyć napięcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, tak, zgadzam się, udowodnił to w rewelacyjnej "Łące umarłych".:)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Katarzyna Grzegrzółka - "Odium"

 Zaintrygował mnie tytuł, oznaczający nienawiść, co przecież w tym gatunku literackim jest normalne. człowiek zabija najczęściej z powodu...