Przed czwartkowym spotkaniem...

  W dniu jutrzejszym wypijemy filiżankę kawy z Jolantą Kwiatkowską, kobietą o niespożytej energii oraz dużym optymizmie życiowym którym zaraża wszystkich będących w pobliżu. Nasz gość  jest znany głownie z  "Jesiennego koktajlu", "Kodu emocji". Autorka opowie o sobie, o swoim życiu i o książkach, również tych które są jeszcze w powijakach. Zapraszamy wraz z autorką.

7 komentarzy:

 1. Przeczytam, ale przy kubku herbaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Za pierwszym razem przeczytałam "Jolantą Kwaśniewską", ale coś mi nie pasowały do niej te wymienione tytuły powieści :)

  Ale ponieważ zaproszony gość to nie koneserka bezy jedzonej widelcem z przyjemnością wypiję kawę w jej towarzystwie.

  A do kawy może jakiś torcik? Np. Czarny las? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Claudette..torcik jak najbardziej wskazany :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie za dobrze Ci? Jak to się dzieje, że we wszystkich miastach w Polsce, organizowane są spotkania autorskie, a w moim Szczecinie jest totalna lipa. Jeśli już wypatrzę jakieś, to zawsze okazuje się, że pisarz w ogóle mnie nie interesuje :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Lena, ja z nimi piję kawę na odległość....:-(

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam... czekam... Jak dotąd ani razu nie żałowałem, że monitoruję ten blog...

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na relację ze spotkania. Oby było wyśmienite jak kawa. ;)
  Wedle życzenia zostawiam ślad po sobie i serdecznie pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Joanna Opiat - Bojarska - "Ucieczka"

  Książkę zamierzałem przeczytać jakiś czas temu, kiedy zobaczyłem jej zapowiedź. Escape room to miejsca mi nieznane, ale powstaje ich co...