Wizyty

 Czym bliżej wakacji, tym mam mniej czasu na to, aby spokojnie usiąść i zabrać się za czytanie, czy poświęcić czas na bloga. A ja mam w  zwyczaju czytać dwie, trzy książki na raz, taki nawyk z dawnych lat i czasów studenckich. Chciałem się odnieść do posiadania tzw. czytnika ebooka. Kindel jest naprawdę świetnym sprzętem i dobrą alternatywą dla książek w formie drukowanej. Sama cena (około 500 złotych z przesyłką z USA) nie jest kwotą wygórowaną, podczas gdy w sklepie w Polsce widziałem modele mało znanych marek dochodzących do 1500 złotych. Sam czytnik jest idealny w daleką podróż.

  Teraz z innej beczki. Chcę podziękować wszystkim którzy bywają na moim blogu, tym którzy zostawiają tutaj swoje komentarze, które są dla mnie cenne i są inspiracją do prowadzenia tego bloga. Z tego co widzę i co jest dla mnie dużym zaskoczeniem odwiedzają mnie osoby z całego świata. Jest mi bardzo miło. Noszę się  z zamiarem otwarcia kolejnego bloga, tym razem prowadzonego w sposób dowcipny i luźny na temat wariacji życia faceta przed czterdziestką. Myślę że za jakiś czas z nim ruszę. A na wieczór zapraszam do wysłuchania mojego ulubionego  kawałka  Josha Grobana.11 komentarzy:

 1. A ja bardzo lubię tu u ciebie bywać - i obiecuję odwiedzać i drugiego bloga, kiedy się pojawi :) Mamy podobny gust muzyczny, ogromnie lubię tę piosenkę - i jeszcze "With You" tego samego artysty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też chętnie bywam;)
  Pozostaje mi czekać na premierę drugiego bloga:)
  Co do czytnika nie miałam jeszcze możliwości sprawdzić jak to jest ale kto wie może kiedyś?

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Twojego bloga - miło, sympatycznie, lubię Twój styl i już. Zamierzam tu bywać, a jeśli będziesz miał zastój (zdarza się), będę przekopywać archiwum.
  Kawałek fajny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak to powiedziały moje przedmówczynie - bywam tu, bo mi się Twój blog bardzo podoba. Na drugi też na pewno zajrzę. You raise me up także jest moim ulubionym kawałkiem Grobana :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bywam, choć pewnie w komentarzach to jest mało widoczne...
  Szczególnie lubię Twoje wywiady - troszkę Ci ich zazdroszczę;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sympatyczna atmosfera, ciekawe wywiady i świetna kawa, więc jak tu nie zaglądać?
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja to ujmę tak - blog ciekawy, i jest to przeświadczenie, że osobnicy płci męskiej też mają blogi, i że nie kilku nas jest :)

  OdpowiedzUsuń
 8. bywam tak często jak mogę :) nie zawsze zostawiam po sobie ślad, ale czytuję, najbardziej to lubię wywiady :) w takim razie czekam na nowy blog :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Barbara Rybałtowska - " Szkoła pod baobabem"

  Drugi tom sagi prowadzi nas do gorącej Afryki. Ponad dwa lata mieszka w Ugandzie, w obozie Kodża. Tom opowiedziany z punktu widzenia ki...