Wyjątkowy ebook

  Czy jest możliwe aby grupa entuzjastów zrobiła coś dla innych? Najzupełniej tak. Agnieszka Wiśniewska która jest miłośniczka książek postanowiła zrobić coś dla innych. Tymi szczęśliwcami są dzieci z wybranej szkoły w Krakowie. Bez większego problemu  odnalazła grupę osób na portalu społecznościowym facebook  oraz wydawnictwo które by się zgodziło wydać ten projekt na świat. Ogólnie tak narodził się ebook pod nazwą "Książki moja miłość". Książka składa się paru z opowiadań a tematem przewodnim jest właśnie miłość do książek. Ciekawe jest to że opowiadania pisali ludzie z wykształceniem polonistycznym, zawodowi pisarze ale również amatorzy - ludzie dla których te opowiadania były debiutem literackim. Musze przyznać że udanym debiutem. Książkę wydało wydawnictwo e-bookowo. Ja serdecznie polecam ze względu na to że całkowity koszt wynosi 1 złotych,a duża cześć z tego zostanie przeznaczona na zakup książek dla naszych milusińskich. Zróbmy coś dla innych. A przy okazji dla siebie. Dodam że jedną z powieści napisała Agnieska Lingas - Łoniewska, tudzież wielu znana doskonała pisarka. Oczywiście są tam również inni profesjonalni pisarze jak Piotr Olszówka i pozostali. Każdy z nich zasługuje na wielkie brawa. Poświęci kawałek swojego cennego czasu i zrobili to dla innych. Zupełnie bezinteresownie.  A piękno człowieka tkwi w tym ile tego piękna i dobra daje innym.

Serdecznie zapraszam do zakupu tutaj

3 komentarze:

 1. Świetny projekt, jestem jak najbardziej za takimi inicjatywami. Wszystko co będzie promowało czytelnictwo zawsze będzie miało sens. A dodatkowa możliwość do debiutu młodych pisarzy- świetnie! Na pewno. Zakupię na pewno. A poza tym bardzo podoba mi się ostatnie zdanie Twojego tekstu, pięknie powiedziane!

  Poza tym, zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Alu, u Ciebie bywam od jakiegoś czasu...mój blog istnieje od miesiąca, więc dopiero przeprawiam się przez początkowe trudności.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby więcej tak szlachetnych akcji:). Świetny pomysł. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...