Dzień przed wyjazdem...

 Powoli szykuję się do wyjazdu, ale jeszcze dzisiaj napiszę o książce której czytanie mam nadzieję dzisiaj zakończyć. Wczoraj otrzymałem od Katarzyny Michalak jej "Sekretnik", a dzisiaj listonosz wręczył mi "Pod dwiema kosami czyi przedśmiertne zapiski żywotnego Mariana". Sam nie wiem co zabiorę ze sobą, przecież wyjeżdżam pociągiem na drugi koniec kraju, zatrzymując się na weekend w Warszawie. Tak czy inaczej potrzebuję odpoczynku, z pewnością zabiorę Kindla i przez blisko trzy tygodni chcę się oddać pasjom czytania, pisania i ostatecznego zredagowania opowiadania finałowego na konkurs "Studio Słów". A jakie papierowe książki spakuję do plecaka? Jeszcze sam nie wiem...

7 komentarzy:

 1. Zostałeś wytypowany do udziału w One Lovely Blog Award:) szczegóły u mnie na blogu

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego wyjazdu,więc życzę zrealizowania wszystkich zamierzeń. Aha i pięknej pogody :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wyjeżdżam do Niemiec 29 i też nie wiem co ze sobą zabrać ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wyjeżdżam w sobotę:)
  Postanowiłam wziąć jedną(!) książkę, też nie wiem jaką, ale pewnie o kocie Deweyu;)
  Miłego wypoczynku Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Relaksu przy lekturze i szybkiego dokończenia prac nad opowiadaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podróże są świetną możliwością do zdobywania wiedzy o ludzkich osobowościach, a przy okazji możemy również poznawać siebie i swoją odporność na przeróżne sytuacje. Oczywiście życzę jak najwięcej spokoju i odpoczynku, a mniej wrażeń, które męczą.
  Pamiętaj najpiękniejsze są powroty ;) (ale to już wiesz :D). Więc wracaj z nowym ładunkiem wspaniałych streszczeń słowa czytanego. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A gdzie wyjeżdżasz? Mogę liczyć na relację z podróży?

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Joanna Opiat - Bojarska - "Ucieczka"

  Książkę zamierzałem przeczytać jakiś czas temu, kiedy zobaczyłem jej zapowiedź. Escape room to miejsca mi nieznane, ale powstaje ich co...