Dziękuję wszystkim którzy mnie docenili i zaprosili do zabawy w nominacje, ale muszę podziękować i odmówić udziału. Przyczyna jest prosta. Ja sam nie potrafię wybrać tych najlepszych, gdyż wszystkie blogi uważam za wyjątkowe. Dlatego proszę...nie stawiajcie mnie w takiej sytuacji...nie chcę dzielić, porównywać i oceniać. Liczę na zrozumienie i wyrażam że aż trzy osoby chciały, abym się dołączył do zabawy.Mam nadzieję że nikt się na mnie nie obrazi.

  Z innej beczki. Dzisiaj w kiosku zakupiłem "Opowieści niesamowite" wydane przez miesięcznik  czwarty wymiar. Co w nim znajdziemy? Znajdziemy dwadzieścia opowiadań takich pisarzy jak Andrzej Pilipiuk, Katarzyna Enerlich, Andrzej Kosmowski, Maria Mamczur, Jewgienij Olejniczak, Paweł Szlachetko, Jan Tulik, Jaga Milewska oraz prace nagrodzone  w konkursie literackim "Zjawy - Duchy - Sny". Na 132 stronach znajdujemy ciekawe opowiadania, w sam raz na letnie wakacyjne odprężenie. Serdecznie polecam.

11 komentarzy:

 1. dzięki za informację :) na pewno zakupię. I rozumiem, że cieżko jest wybrać te ulubione blogi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobnie. Też niestety odmawiam udziału w tej zabawie, bo nie potrafiłabym wybrać tylko kilkunastu blogów;)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. O, szacuneczek, kolego.
  Obserwuję te różne angielskie nazwy nagród - creativ blogger czy jakoś tak, teraz one coś tam award - hm...

  Właśnie się zastanawiałam, jak wybrnąć z zaproszenia. Dzięki za podpowiedź. Odpowiem w komentarzu komu trzeba:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama mam ten sam problem co Ty :) :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominacja - pięknie brzmi, cokolwiek to znaczy. A Ty dostałeś bukiet. Ja potraktowałam to jako zabawę i dalszy ciąg poznania. Chyba jesteś smutny. Pozdrawiam i uśmiechnij się:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie czeka wybieranie blogów, już się boję ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. Również nie biorę udziału w tej zabawie, nieszczególnie przypadła mi do gustu. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Opowieści niesamowite" brzmią ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też się wahałam, czy wziąć udział, ostatecznie potraktowałam to jako możliwość udostępnienia innym linków do - być może - nieznanych wcześniej blogów i to się w sumie sprawdziło ;)) Jedyne, co w nagrodzie mi się nie podoba, to brak polskiej nazwy, ale ja nieco skrzywiona polonistycznie jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam! Nominowałam cię do nagrody "One Lovely Blog Award".. Wiem, że nie wszyscy lubią tego typu zabawy, ale jeśli sprawi ci ona radość, będzie mi miło :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też chciałam cię nominować, kiedy zobaczyłam twoją odpowiedz. Ja potraktowałam jako zabawę, choć za łańcuszkami nie przepadam. Prawie wszyscy wskazani przeze mnie odmówili udziału- co rozumiem doskonale, zwłaszcza po tym,że tego typu zabawa dopiero co się skończyła. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...