Książka wygrana w konkursie

 Parę dni temu miałem ogromne szczęście i udało mi się wylosować u Magdaleny książkę o której przeczytaniu marzyłem od dawna "Trzech panów w łódce nie licząc psa" Jeroma K. Jeroma. Dzisiaj otrzymałem przesyłkę, zapakowaną w piękny kolorowy papier i ozdobiony fioletową wstążką. Madzia sprawiła mi wielką radość, a ja wkrótce zacznę "podczytywać" to arcydzieło literatury światowej. Dziękuję.


12 komentarzy:

 1. Nie czytało się, ale słuchało. :) Bardzo zabawna książka i mistrzostwo, jeśli chodzi o przeciąganie opowieści tak, że i tak jest ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj jak ja bardzo, bardzo chcę przeczytać tą książkę! Czekam na recenzje:D Do tej pory napotykałam tylko te pozytywne...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam tą książkę! czytałam jakiś czas temu i gdzieś na blogu mam recenzję, świetna opowiastka i ten charakterystyczny angielski humor :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz Ci gratuluję i czekam na wrażenia:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę troszkę - też bym chętnie przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam po angielsku, jest genialna:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wygranej i przyjemnych wrażeń życzę:)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wygranej, tym bardziej, że książka świetna! Nieźle się przy niej kiedyś uśmiałem. A po lekturze polecam także jej kontynuację, czyli "Trzech panów w Niemczech (tym razem bez psa)".

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wygranej , jestem tutaj po raz pierwszy . Wrócę na pewno .

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje wielkie! ;-)
  Dodałem do linków i coś czuję, że będę twoim stałym czytelnikiem ;-D

  OdpowiedzUsuń
 11. Matt dziękuję i zapraszam. Innym dziękuję za gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 12. OJjj ja również o niej marzę!:) Wypatruję recenzji:)

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Wojciech Chmielarz - "Żmijowisko"

Ta książka rzucała mi się w oczy w księgarniach, na forach internetowych czy też portalach społecznościowych. Większość opinii, które ...