środa, 31 sierpnia 2011

Konkurs u Kamila Czepiela

 O młodym, uzdolnionym artyście Kamilu Czepielu pisałem niejednokrotnie na łamach mojego bloga. Autor "Przedśmiertnego neuroleptyku", fotograf przyrody, z wykształcenia przyrodnik jest autorem konkursów przyrodniczych. Aktualnie trwa jeden z nich, w którego jury mam okazję zasiąść ponownie wraz ze znaną pisarką Małgorzatą Kalicińską.   Jakiś czas temu złożyłem Kamilowi propozycję wspólnego napisania książki. Będzie to nowe i myślę że ciekawe doświadczenie. Kamil oczywiście przystał na moją propozycję i w najbliższym czasie rozpoczynamy pracę nad tekstem. O czym będzie nasza opowieść? Na razie tego nie będę zdradzał.

  Sam niecierpliwe oczekuję na ostateczną korektę mojego tekstu, aby go wysłać do wydawnictwa. Jednocześnie pracuję nad zbiorem opowiadań. Opowiadania o ludziach - tych zwykłych, wiekowych, młodych, bogatych i biednych. Fascynuje mnie człowiek. Jego zachowanie, zwykłe codzienne życie. W tej codzienności jest wiele magicznych chwil. Tak mi się wydaje.
Prześlij komentarz

B. A. Paris - "Na skraju załamania"

  Czekałem na tę książkę z niecierpliwością, gdyż autorka zachwyciła mnie w "Za zamkniętymi drzwiami".  Tym razem poznajemy Cas...