piątek, 26 sierpnia 2011

Weekendowe ogłoszenia

  Wczoraj otrzymałemj przesyłkę z Wydawnictwa "Otwarte" oraz jednocześnie maila w którym jest zawarta informacja iż wszyscy użytkownicy portalu Woblink będą mieli okazję tylko w przyszyły weekend (27-28 sierpnia) pobrać ebooka Vadima Makarenki pt. Tajne służby kapitalizmu! Książka będzie wtedy dostępna za symboliczną złotówkę. Serdecznie zapraszam do zakupu.


 


 
   Z najnowszych  informacji spieszę poinformować że do grona szacownych pisarzy z którymi będę miał zaszczyt i przyjemność porozmawiać dołączył Pan Stefan Darda. Tak więc lista się wydłuża, co mnie bardzo cieszy. Po lekturze "Domu na Wyrębach" będę dociekliwy w paru kwestiach związanych z tą książką. 
 
  Niestety, nie zawsze mam możliwość dotarcia do danego pisarza, a niektórzy po prostu odmawiają do czego mają prawo i ja nie mam nikomu tego za złe. Generalnie gdy się uprę, to dany autor (autorka) się poddaje po jakimś czasie dla świętego spokoju :-). Poważnie nie jest aż tak źle. Autorzy są mili i skłonni do współpracy. Prawie nigdy nie spotykam się z "gwiazdorstwem"  z ich strony.

  Zapraszam już dzisiaj na rozmowę, która odbędzie się drugiego września. Gościem będzie Katarzyna Michalak, której osoby przedstawiać nie muszę. Kasia rozpocznie nową metodę, jakiej do tej pory nie stosowałem w rozmowach z autorami. Naturalnie wybór metody dotyczącej wywiadu zawsze pozostawiam gościowi, który przy filiżance kawy zechce ze mną porozmawiać.

Prześlij komentarz

Remigiusz Mróz - "Zaginięcie"

 Z książkami Remigiusza Mroza mam problem. Jedna jest w moich oczach wybitna, a kolejna słaba. Według mnie "Zaginięcie" jest cz...