Okazje na woblinku

Z przyjemnością informuję o wyjątkowej promocji cenowej wszystkich e-booków Wydawnictwa Czarna Owca dostępnych w katalogu Woblinka! Za jedyne 9,90 zł przez tydzień (10-16 października) można zakupić bestsellerowe kryminały Stiega Larssona, Lizy Marklund, Leifa GW Perssona i wielu innych poczytnych autorów; tylko na Woblinku http://woblink.com/publisherBooks/22482?genre=451&query=&page=1&limit=10&view=list
Oferta obowiązuje tylko przez tydzień (do 16 października włącznie). Warto skorzystać z niepowtarzalnej okazji!


4 komentarze:

 1. Z niecierpliwością czekam na podniesienie rękawicy przez inne wydawnictwa :D A jak jeszcze któreś doda do oferty książki w .mobi, to wypiję zdrowie szefostwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałam propozycje od tego wydawnictwa, by opublikować reklamę w zamian za... Trochę szkoda, że próbują promować się w ten sposób, poprzez wysyłanie niezbyt taktownych maili. Sama z siebie miałam ochotę opublikować reklamę promocji jakiej zapewniają, gdy tylko zobaczyłam ją na portalu nakanapie.pl. Po wiadomości od nich nie zrobię tego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego wszystkiego narobiłam w komentarzu tyle błędów, że szok:

  Dostałam propozycje od tego wydawnictwa, by opublikować reklamę w zamian za... Trochę szkoda, że próbują promować się poprzez wysyłanie niezbyt taktownych maili. Sama z siebie miałam ochotę opublikować reklamę promocji, gdy tylko zobaczyłam ją na portalu nakanapie.pl. Po wiadomości od nich nie zrobię tego dla zasady.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bojkotuję ebooki z DRM. Mam gdzieś ich promocję.

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...