Blog roku 2011

 Paru moich znajomych namówiło mnie, abym umieścił swojego bloga w walce o blog roku. No cóż. Próba nie strzelba, więc dlatego ten start.Pomyślałem sobie, że przecież tutaj nie chodzi o niezdrowe rywalizacje, ale trzeba się skupić na tym co nas łączy. Dlatego też, gdyby ktoś zechciał oddać głos na mojego bloga, to będzie mi niezmiernie miło.

http://www.blogroku.pl/kategorie/pisany-inaczej,gwkbk,blog.html

 Z góry dziękuję za każdy głos. Od stycznia przyszłego roku czekają kolejne wywiady z ciekawymi pisarzami. Za jakiś czas umieszczę również kawałek mojej drugiej powieści, która wyjdzie (mam takową nadzieję) w formie papierowej. Czym by był świat bez dążenia do realizacji marzeń?

3 komentarze:

  1. Złe podejście.Trzeba wierzyć. I akurat myślę że szanse są duże, poza tym to chyba też forma promocji bloga.
    Najlepszego, świątecznego jeszcze czasu życzę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piotrze to wspaniała decyzja i nawet, gdy z góry zakładasz co innego, to jednak uwierz, że wiele osób na Ciebie zagłosuje. Uczestniczyłam już w tej zabawie w tamtym roku, wiem jak to funkcjonuje, ale mimo wszystko na pewno będę Twoją "fanką" i "rywalką", bo też zgłosiłam swoje marudne litery do konkursu.
    Pozdrawiam ciepło. :)

    OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...