Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 3, 2011

Rozwiązanie konkursu "Włoskie sekrety"

Nie ma co zwlekać z podaniem wyników konkursu, ogłoszonego w poniedziałek. Przyznam szczerze, że trochę "żałuję", iż ten konkurs powstał właśnie w tym miejscu. Dlatego, że książki są dwie, a nagroda należy się wszystkim. Ujęłyście nas odpowiedziami. Dziękuję Wam za udział. Ja ze swojej strony obiecuję za jakiś czas kolejny konkurs, w którym do wygrania będą audiobooki. Ja sam jakoś nie potrafię się do nich przekonać.  Poniżej zamieszczam informację od autorki "Włoskich sekretów". Przypominam, że osoby które zostały wybrane przez Autorkę są zobowiązane do przesłania danych do wysyłki na mój adres e-malowy (w zakładce) do zakończenia weekendu. W razie niedostarczenia danych autorka dokona powtórnie wyboru pośród pozostałych osób. Przypominam że książki powędrują bezpośrednio od Autorki z piękną dedykacją. Serdecznie gratuluje i życzę wspaniałych wrażeń przy lekturze.
 Wiadomość pod Małgorzaty Yildirim   Ze swej strony pragnę podziękować Piotrowi za zorganizowanie konk…

Wywiad z Anną Pasikowską

Piter Murphy: Witaj Aniu. Dziękuje za przyjęcie zaproszenia.  Napijesz się filiżankę aromatycznej kawy, czy te z gustujesz w herbacie?
Anna Pasikowska: Ja również dziękuję, że zaprosiłeś mnie do siebie. Z przyjemnością napiję się kawy.
PM: Napisałaś książkę, której akcja toczy się w miejscu, które jest Tobie dobrze znane. Czy Szczecin jest miejscem interesującym dla potencjalnego czytelnika i turysty?
AP: Tak, Pałac z lusterkami to powieść, której akcja rozgrywa się w moim rodzinnym mieście. Urodziłam się w Szczecinie i mieszkam w nim nieprzerwanie do dziś. Choć wyjeżdżałam z niego nie raz, dawno temu nawet za ocean, ale wróciłam. Wiesz, trudno ocenić mieszkance miasta czy jest ono atrakcyjne dla turystów, o to trzeba by zapytać ich samych, ale z tego co wiem to moje miasto podoba się przyjezdnym bo jest inne od wszystkich pozostałych polskich miast. Po pierwsze jest miastem, które dopiero po II wojnie światowej ponownie stało się polskie, wcześniej było i szwedzkie i niemieckie. Powsta…