"Duchy pośród nas. Odkrywając prawdę o tamtym świecie" - Van Praagh James

   James Van Praagh, ur. 23 sierpnia 1958 w Bayside w Queens (dzielnica) - amerykańskie medium, pisarz i producent telewizyjny. Jest jednym z producentów serialu "Zaklinacz dusz". Jego umiejętności są kwestionowane.

   Dlaczego opowieści o duchach są obecne w każdej kulturze? W jaki sposób ludzie, którzy nie wiedzieli nawet o swoim istnieniu w dawnych czasach przekazywali sobie identyczne ustne opowieści? Opowieści o tych, którzy powinni być martwi a wciąż pozostają wśród żywych.
  Co cię czeka po przejściu na drugą stronę? Co spotkało Twoich bliskich, którzy już odeszli? Są w Niebie czy może właśnie przez Twoje ramię czytają słowa, które widzisz na ekranie? Co możesz dla nich zrobić i co oni mogą zrobić dla Ciebie? Czy duchów powinieneś się obawiać, czy raczej mieć nadzieję na ich spotkanie?
Odpowiedzi udziela jedno z najpotężniejszych żyjących mediów. James Van Praagh wyjawi Ci sekrety duchów i ich wpływu na życie Twoje i Twoich najbliższych. Niejednokrotnie to, co nazywamy opętaniem może mieć bowiem podłoże w świecie umarłych.
Sprawdź, czy powinieneś się obawiać spotkania z duchami i odkryj sekret życia po życiu. Przekonaj się, że filmowy hit „Szósty zmysł” to nie jest tylko fikcja...

  Przyznaję że książkę czyta się szybko.  Autor opisuje swoje życie i relacje z duchami które widuje wszędzie, szczególnie w czasie organizowanych spotkań, na cmentarzach itd. Książka sama w sobie niesie pozytywny ładunek emocji, pozwalając na wiarę, że coś znajduje się po drugiej stronie. Autor pisze gdzie można spotkać te istoty, pisze także o upiorach, podaje przypadki nawiedzeń itd. Książka może być szczególnie pomocna tym, którzy stracili kogoś bliskiego. Pozwala odnowić nadzieję, że ta osoba żyje w innym wymiarze. Ta pozycja to swoiste kompendium wiedzy. Podejść do niej można bardzo poważnie, albo z przymrużeniem oka. Ciekawa lektura na deszczowy dzień.

Za egzemplarz dziękuje Wydawnictwu


8 komentarzy:

 1. z chęcią bym się zapoznała z tą książką
  w ogóle lubię to wydawnictwo, można znaleźć w ich ofercie wiele ciekawych tytułów

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam, dobra pozycja. Chociaż nic szałowego w niej nie znalazłam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama nie wiem, czy ta książka jest dla mnie. Dosyć sceptycznie pochodzę do takich rzeczy, taki ze mnie trochę niedowiarek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Duchy jakoś nigdy mnie nie przerażały. Zawsze uważałam, że nawet jeśli istnieją i przychodzą do kogoś, to nie w celu wystraszenia czy czegoś innego, ale chcą się po prostu porozumieć. Nigdy nie zdarzyła mi się historia z nagłym oziębieniem w pokoju czy ruszającymi się zasłonami :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo tajemniczy temat fascynujący ludzi od wieków. Czasem lubię przeczytać coś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa tej książki, głównie dlatego, że w duchy nie wierzę, mimo że jestem agnostykiem to w kwestii wędrówki dusz stoję twardo za mądrością Biblii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może kiedyś się skuszę, chociaż nie ukrywam, że to nie mój klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Temat bardzo intrygujący. O duchach lubię czytać, więc jak nadarzy się okazja, to chętnie przyjrzę się bliżej tej książce.

  OdpowiedzUsuń

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Alan Gibbons - "Hate"

  "Hate" to kolejna książka, niezbyt obszerna, o której tak naprawdę można napisać zupełnie niewiele i aż niewiele. Autor zazna...