środa, 18 grudnia 2013

"Śpiący Kopciuszek" - moja nowa powieść ukończona!!!

 Dzisiaj jest mój wielki dzień. W mojej nowej powieści pojawiło się słowo "KONIEC". Koniec w tym wypadku jest początkiem czegoś nowego. To początek poprawiania tekstu, następnie szukania wydawcy i czekania na pierwsze recenzje czytelników. 

 Pamiętam jak było z debiutem. Pierwsze pozytywne recenzje "Trzy" i oczekiwanie na kolejne. Tym razem podobnie jak w "Trzy" piszę dla kobiet i o kobietach.  Tytułowy "Śpiący Kopciuszek" to kobieta, która by się mogła wydawać ma uporządkowane życie i spokój, ale wszystko nagle zaczyna się walić, niczym kostki domino. Bliscy ludzie którym ufała i których szukała okazują się zgoła innymi, a na dodatek pojawia się demon dalekiej przeszłości. Kiedy wydaje się, że nic już nie jest do uratowania jednak coś się zmienia. "Śpiący Kopciuszek" to historia o odwadze, walce i realizacji marzeń. Czy na drodze Jolanty staną anioły które pokażą jej jak należy żyć?

 Teraz w końcu wrócę " na trochę" do świata żywych i  zacznę odwiedzać blogi i czytać, o wiele więcej czytać. Niestety, przede mną chyba najbardziej niewdzięczna część pisania. To poprawianie własnego tekstu. Nienawidzę czytać własnych utworów. Ciągle bym coś poprawiał, zmieniał, kasował i dodawał.

Prześlij komentarz

Harlan Coben - "W domu"

  Zaczyna się od trzęsienia ziemi. Mija dziesięć lat od zaginięcia dwóch sześcioletnich chłopców w dzielnicy dla bogaczy w New Yersey. W...