wtorek, 20 maja 2014

Napiszmy ksiązkę z Magdaleną Kordel "Wydarzyło się w Malowniczem".

 Znana pisarka Magdalena Kordel po raz kolejny wyciąga rękę do blogerów, zapraszając ich do wspólnego napisania antologii opowiadań, inspirowanych najnowszą powieścią Autorki" Malownicze.Wymarzony dom".  Tym razem motywem jest małe miasteczko położone w Sudetach, o nazwie Malownicze. Po raz drugi wziąłem udział w tego rodzaju akcji i jestem bardzo zadowolony. W fazie końcowej każdy, kto napisze opowiadanie, może zakupić własny egzemplarz książki (lub więcej egzemplarzy) po kosztach druku.

 Pisarka nie zapomina o blogerach, mających w sobie żyłkę do pisania i nie bojących się oceny przez innych. Moje opowiadanie ukazało się jako drugie. Dziękuję Autorce za zaproszenie i w jej i swoim imieniu zapraszam innych blogerów do pisania. Wspólna akcja jest ciekawym pomysłem i scala społeczność blogerow w Polsce. Czy warto stać się pisarzem na krótką chwile? Warto się przekonać, jak to jest. Zapraszam do czytania, jak również do komentowania.

 Szczegóły na stronie Autorki pod adresem:

http://magdalenakordel.blogspot.de/p/wydarzyo-sie-w-malowniczem.html
Prześlij komentarz

Zapowiedz ksiązki

Dzisiaj zapowiedź książki, która ukaże się 28 lutego. „Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znaneg...