piątek, 10 czerwca 2016

Katarzyna Puzyńska- "Łaskun"

 Kolejna część przygód policjantów z Lipowa niesie ze sobą kolejne zagadki do rozwiązania. Zostają znalezione kawałki ciał sędziego, oraz kobiety pracującej w nocnym klubie. Co z resztą rozczłonkowanych ciał? Podejrzenie o morderstwo pada na jednego z policjantów, któremu udaje się zbiec w ostatniej chwili, za przyczyną ostrzeżenia w formie sms-a z tajemniczego numeru. Na jaw wychodzą kolejne niewygodne fakty. Mordercą może być każdy. 


Szósty tom nie ustępuje jakością poprzednim. Katarzyna Puzyńska jest w doskonałej formie. Policjant kontra media i służby ścigania. Trwa polowanie na winnego, ale wraz z nim miejsce ma wiele innych, ważnych wydarzeń. 
 Jak zwykle mocno rozwinięte wątki psychologiczne i obyczajowe. Jak zwykle pełne napięcia zwroty akcji i postacie, znane nam z poprzednich tomów, z którymi zdążyliśmy się zapoznać. 
W "Łaskunie" mamy wiele szczegółów, tworzących siatkę tej niesamowitej historii. Praktycznie nie ma tutaj rozdziału bez znaczenia. 

 Puzyńska bez wątpienia ma szansę stać się wielką gwiazdą literatury kryminalnej na całym świecie. Po raz kolejny udowadnia swój talent, połączony z genialną obserwacją ludzi, z którymi możemy się identyfikować. "Łaskun" zaskakuje oryginalnością, a autorka po raz szósty pokazuje czytelnikowi co oznacza dla czytelnika uzależnienie się od autora. Kto sięgnie po jeden to, zapragnie sięgnąć po kolejne. Polecam. 
Prześlij komentarz

Zapowiedz ksiązki

Dzisiaj zapowiedź książki, która ukaże się 28 lutego. „Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znaneg...