Katarzyna Miller - "Nie bój się życia"


Każdy z nas zmaga się z lękami, czy obsesjami. Jest to wpisane w nasze  życie i nie unikniemy tego. Autorka w krótkich rozwiązaniach opisuje najczęstsze lęki, które paraliżują nasze życie, udzielając celnych rad. Jak zwykle Katarzyna Miller czerpie z własnego przykładu, oraz podając ogólne fakty ze spotkań z pacjentami. 
 Katarzyna Miller jest dla mnie niezrównaną specjalistką w dziedzinie psychoterapii i pisania o problemach egzystencjalny w  sposób przystępny. Pozytywna osoba, rozsiewająca wokoło siebie uśmiech jest dla mnie przykładem człowieka szczęśliwego i spełnionego. Na końcu książki dodatek - ćwiczenia z samoakceptacji. Ponad trzydzieści porad na temat naszych lęków...Polecam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Magda Stachula - "Idealna"

Zobaczyłem w Empiku trójpak książek Stachuli i napis "Sto tysięcy sprzedanych egzemplarzy". Przyznaję się bez bicia, że autork...