J B Rives - "Dieta IF. Post przerywany"

  Od pewnego czasu mimo intensywnych treningów czułem, że z moim organizmem dzieje się coś złego. Wyniki były w normie poza cukrem, który był delikatnie ponad normę. Lekarka prowadząca mnie uspokajała, że to nic takiego, ale ja sam, mając na uwagę cukrzycę w rodzinie , staram się coś z tym zrobić. Pierwsza sprawa to zacząłem czytać o insulinooporności i przypadkowo trafiłem w internecie na informacje o diecie IF. Zakupiłem podręcznik, przeczytałem i zacząłem stosować zasady, które są banalne. Kilka dni zajęło mi przestawienie się z porami jedzenia i zwyczajnie ograniczeniu się do spożywania kawy, herbaty i wody przez 16 godzin. W pozostałym czasie jej co chcę i ile chcę. Dietę stosuję od tygodnia, a moja waga wskazała 3 kg mniej i co najważniejsze, nie czuję głodu w czasie "postu". Dla mnie to nie jest post. Przestałem mieć problemy z sennością po obiedzie i napadami wilczego głodu. Czuję się dużo lepiej i widzę, że ta metoda działa, dlatego polecam książkę z całego serca. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowny czytelniku. Jeżeli masz jakieś zapytanie lub też chcesz się ze mną podzielić spostrzeżeniami to proszę o kontakt mailowy, gdyż rzadko odpisuję na komentarze pod postami. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za obecność w moich skromnych progach. Komentarze anonimowe, wulgarne oraz obrażające innych są kategorycznie usuwane.

Jay Shetty - "Zacznij myśleć jak mnich"

     Nie jestem zwolennikiem poradników i sięgam po nie rzadko, ale czasami jednak coś wpada w moje ręce. Zaintrygował mnie tytuł i zdecydow...